2023-09-07

„Gliniarze” - odcinek 827: Zagrożone dziewczynki

Podejrzany typ spaceruje leśną ścieżką, podśpiewując zbereźną piosenkę. Nagle dostrzega na drodze dziewczynkę, z którą natychmiast pragnie się zaprzyjaźnić wbrew jej woli. Spanikowana ofiara zaczyna uciekać przez las, ale nie ma szans w biegowym pojedynku z dorosłym... Co jej grozi? Kim jest zdeprawowany napastnik? Jaką tajemnicę odkryją gliniarze?

W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do zaginięcia dziewczynki. Śledczy odkrywają, że lokalna komenda powiatowa prowadzi już sprawę równie tajemniczego napadu na nastolatkę. Wkrótce okazuje się, że w okolicy grasuje przestępca seksualny, który od kilku tygodni jest na wolności. Detektywi rozpoczynają poszukiwania mężczyzny, nie wiedząc, jak wstrząsającego odkrycia dokonają. Czy uda im się uratować nastoletnią Sonię?

Olga Lipska zostaje wyrzucona z mieszkania, które wynajmowała. Postawiona pod ścianą nocuje na komendzie, co ściąga na nią uwagę inspektora Zarębskiego oraz Adama, który oferuje jej pomoc. Czy Olga zdecyduje się przyjąć pomocną dłoń partnera?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat