2023-09-06

„Doda. Dream Show”: Kolejna porcja biletów wyprzedana

Wejściówki na specjalne występy artystki w Warszawie rozeszły się błyskawicznie. Sprzedaż ogłoszono tuż po zakończeniu pierwszego odcinka reality show piosenkarki. Niespełna dobę później, po biletach nie było już śladu. Jak gwiazda skomentowała tę wyjątkową sytuację? Jakimi słowami podziękowała fanom? „Doda. Dream Show” w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Występ, który spełni wszystkie oczekiwania Dody
Doda zagra pięć koncertów w największej i najnowocześniejszej hali telewizyjnej w Polsce przy Łubinowej w Warszawie. Będzie to zwieńczenie kilkumiesięcznej pracy przedstawionej ze szczegółami w programie „Doda. Dream Show”, którego emisja zaczęła się 4 września w poniedziałek i wzbudziła ogromne emocje. Widzowie mogli zobaczyć i zrozumieć, dlaczego trzy lata temu gwiazda postanowiła zrezygnować z koncertowania. Dorota Rabczewska nie ukrywa, że chciałaby, aby produkcja na nowo obudziła w niej miłość do śpiewania na żywo. Aby seria występów Aquaria Tour była taka, jak sobie wymarzyła, pracuje cały sztab ludzi. Sama Doda jako szefowa jest nad wyraz wymagająca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Fani nie zawiedli
Artystka postanowiła skomentować sytuację i podziękować za wsparcie. - Zjechałem całą Polskę wzdłuż i wszerz, od największych do najmniejszych miast, robiąc takie samo show, by zadowolić każdego fana. Odwdzięczyliście mi się tym samym i przyjeżdżacie do mnie. Jesteście niesamowici. Do zobaczenia pod sceną - napisała w poście na Instagramie.

POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO MAŁOLETNIEGO UCZESTNIKA KONCERTU „DODA. DREAM SHOW - AQUARIA TOUR” W WARSZAWIE, WYDRUKUJ I WYPEŁNIJ

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rinke Rooijens (@rinkerooijens)

Doda. Dream Show w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat