2023-08-17

Telewizja od Polsat Box. Na start nawet 12 miesięcy bez opłat

Dostęp do rozrywki dla całej rodziny: kanałów telewizyjnych, największych wydarzeń sportowych, filmów i seriali, treści rozrywkowych i informacyjnych oraz dla dzieci, a także kanałów w jakości 4K. Oferta dotyczy wszystkich technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem.

Szczegóły oferty
Nowa promocja od Polsat Box to szczególna okazja do skorzystania z najlepszej rozrywki w superatrakcyjnej ofercie z umową na 24 miesiące:
- 12 miesięcy bez opłat za pakiet S dostępny w technologiach satelitarnej i kablowej IPTV, a w nim 55 kanałów TV, w tym kanały tematyczne Telewizji Polsat, ogólnodostępne oraz 5 kanałów w jakości 4K. W drugim roku cena pakietu to 30 zł/mies.
- 3 miesiące bez opłat za wyższe pakiety: M (77 kanałów TV, cena od 4 miesiąca 40 zł/mies.), M Sport (83 kanały, cena od 4 miesiąca – 70 zł/mies.) oraz L (136 kanałów, cena od 4 miesiąca 70 zł/mies.).
- Każdy z pakietów podstawowych można wybrać w wariancie z Disney+, który w ramach promocji jest dostępny przez rok w prezencie. Opłata za serwis w drugim roku umowy wyniesie 28,99 zł miesięcznie.

Telewizja internetowa pakiet WYGODNY
Promocja 12 miesięcy bez opłat obejmuje także pakiet WYGODNY w ofercie telewizji internetowej z dekoderem z 33 kanałami TV (od 13 miesiąca 30 zł/mies.), a 3 miesiące bez opłat – pozostałe pakiety podstawowe w tej ofercie: KOMFORTOWY (50 kanałów, cena od 4 miesiąca to 40 zł/mies.) i BOGATY (99 kanałów, cena od 4 miesiąca to 70 zł/mies.).

Nowoczesne źródło rozrywki
Oferta dostępna jest w różnych technologiach i różnych wariantach, także z usługą Disney+ oferującą największe produkcje, głośne premiery, hity filmowe i seriale oryginalne od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

Stawiaj na jakość
To wszystko klienci mogą oglądać za pośrednictwem nowoczesnych dekoderów polsat box 4K, które umożliwiają odbiór kanałów i treści w jakości 4K oraz zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+, a także funkcji zatrzymywania, przewijania i odtwarzania wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat