2023-08-17

Nowa oferta Polsat Box i Plusa. Łączenie usług się opłaca

Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowód Plusa teraz razem w specjalnej cenie. Od 17 sierpnia w ofercie łączonej klienci mogą kupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa już za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po rabatach. Dzięki temu zaoszczędzą ponad 1000 zł przez rok.

Sposób na czas wydatków
Gdy na horyzoncie czas większych wydatków związanych z powrotem do szkoły, w Polsat Box i Plusie można skorzystać z wyjątkowej oferty telewizji z Disney+ oraz światłowodem. Dzięki niej klienci powiększą oszczędności w domowym budżecie o ponad 1000 zł w skali roku.

Coś dla każdego
Oferta łączona Polsat Box i Plusa to idealna propozycja dla całej rodziny - rozrywka i szybki światłowodowy Internet. Nowa oferta zapewnia atrakcyjną rozrywkę i szybki światłowodowy Internet dla wszystkich domowników.

Atrakcyjna oferta
Pakiet telewizyjny S Polsat Box z dostępem do Disney+ to 55 kanałów: m.in. Polsat News, Polsat Sport, Polsat Film, Jim Jam, kanały 4K oraz nowości i oryginalne produkcje od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star.

Trzy typy oferty
W każdym z wariantów nich dostępna jest telewizja Polsat Box – pakiet S (55 kanałów) z Disney+, a także Internet światłowodowy Plusa w opcji S, M lub L.
- Za telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowód S Plusa z prędkością do 300 Mb/s klienci zapłacą 19 zł/mies. przez rok.
- Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem M Plusa z szybkością do 600 Mb/s kosztuje 29 zł/mies. przez rok.
- Opłata za telewizję Polsat Box z Disney+ i ultraszybki światłowód L Plusa z prędkością do 1 Gb/s wynosi 39 zł/mies. przez rok.

W drugim roku kontraktu klient zapłaci odpowiednio:
- 98,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem S,
- 108,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem M,
- 118,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem L.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat