2023-08-09

„Swaci”: Premiera drugiego sezonu w Polsat Box Go

Oglądaj nowe odcinki serialu komediowego co tydzień od 9 sierpnia 2023 roku, a w nich przygody dziadków i ich ukochanej wnuczki w sielskim klimacie polskiej wsi. Podobnie jak pierwszy sezon, w drugim perypetie Gąsiorów, Kwiatkowskich i ich wnuczki Mai dostępne tylko w Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium. Premiery kolejnych z ośmiu odcinków serialu „Swaci” zawsze w środy.

Rodzinne perypetie
„Swaci” to przygody pochodzących z różnych środowisk dziadków, walczących o uwagę ukochanej wnuczki. Serial pokazuje zderzenie dwóch światów, miejskiego i wiejskiego, które jest czasami trudne do pogodzenia. W drugim sezonie nie brakuje zabawnych sytuacji, z którymi Kwiatkowscy i Gąsiorowie muszą radzić sobie na różne sposoby. W środku zamieszania jest sześcioletnia rezolutna Maja.

Co w nowych odcinkach?
Drugi sezon „Swatów” to kontynuacja zabawnych perypetii mieszkańców wsi Gąsiorowo. Krysia Gąsior jest sfrustrowana bezczynnością Wacka i domaga się, żeby podjął pracę. Do tego czasu zamierza głodzić go, więc ten w desperacji oszukuje, że przyjął posadę. W rzeczywistości jednak pożycza pieniądze i próbuje szczęścia w grze na automatach. Kwiatkowscy z tej okazji zapraszają Gąsiorów do eleganckiej restauracji. Z kolei Jerzy, bez wiedzy Iwony, podnajmuje ich mieszkanie koledze. Podczas uroczystej kolacji Kwiatkowscy dostają telefon, że zalewają sąsiadów. Nagle zostawiają Gąsiorów samych w restauracji, bez pieniędzy, z rachunkiem do zapłacenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Ekipa i aktorzy
Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Baczyński”, „Jaskinia Filozofów”). W rolach głównych m.in.: Monika Krzywkowska (Iwona Kwiatkowska, mama Mateusza), Mariusz Kiljan (Jerzy Kwiatkowski, ojciec Mateusza), Paweł Koślik (Wacław Gąsior, ojciec Ani), Beata Schimscheiner (Krystyna Gąsior, mama Ani), Amelia Żuchowska (wnuczka Maja) oraz Sławomir Zapała, Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek i Andrzej Niemirski. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Każdy z sezonów liczy osiem odcinków.

Jak obejrzeć „Swatów” w Polsat Box Go?
Nowe odcinki w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy, począwszy od 9 sierpnia 2023 roku. Serial można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat