2023-07-18

„Pierwsza miłość”: Aktorzy serialu na planie i na wakacjach

Kiedy jedni bohaterowie produkcji pracują, inni mogą odpoczywać. W pierwszej grupie są między innymi Łukasz Płoszajski, Michał Koterski, Karol Strasburger, Tomasz Oświeciński i Ewa Gawryluk. Z kolei z wolnych dni korzystają Honorata Witańska, Dagmara Bryzek, Dominik Smaruj i Paweł Okoński. Zobacz zdjęcia! Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Znad morza do Wrocławia
Po rodzinnym czasie spędzonym nad polskim morzem, niektórych wezwały obowiązki. Tomasz Oświeciński przerwał odpoczynek ze względu na aktorskie zobowiązania. „Muszę zostawić dziewczyny i jechać na zdjęcia do Wrocławia” - napisał na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐎𝐬𝐰𝐢𝐞𝐜𝐢𝐧𝐬𝐤𝐢 (@tomasz_oswiecinski_official)

Mocne trio znów w akcji
Z wielkim entuzjazmem na nagraniach pojawili się Łukasz Płoszajski, Karol Strasburger i Michał Koterski. „Królowie życia wrócili na plan” - podpisał pierwszy z nich wspólne zdjęcie, które wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji. „Oby do września, bo już tęsknię i oglądam powtórki”, „Jak miło Was zobaczyć Panowie”, „Trzej muszkieterowie” - skomentowali fani pod fotografią.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski Aktor|Mentalista|Twórca (@lukaszploszajski)

Zachwycająca metamorfoza
Ekscytację fanów wzbudziła serialowa stylizacja, którą zamieściła w mediach społecznościowych Aneta Zając. „Wow!”, „Wyglądasz przepięknie, po prostu szałowo”, „Do twarzy ci w takiej fryzurze” - komplementowali jej obserwatorzy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Odrobina orzeźwienia
Wcielająca się w Marysię Radosz i Dominikę aktorka po kilku dniach na planie znalazła chwilę, aby pojechać na Mazuray. „Tak mogę zaczynać każdy weekend!” - napisała pod zdjęciem w hotelowym basenie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Na planie z uśmiechem
Pośród zdjęć zamieszczanych przez gwiazdy serialu nie mogło zabraknąć fotek z garderoby. Ewa Gawryluk prezentuje na nich „wersję letnią” i piękny uśmiech, bo hashtagi #tolubię i #ilovemyjob nie pojawiły się przypadkowo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Podróż za ocean
Jedni pracują, aby odpoczywać mogli inni. Honorata Witańska tak bardzo tęskniła za Nowym Jorkiem, że zdecydowała się tam wrócić. Jednym z komentujących jej pobyt w Stanach Zjednoczonych jest... inny z aktorów serialu, Damian Kulec. „Zazdro! Baw się wspaniale!” - napisał aktor grający w produkcji Kacpra Nowaczyka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Honorata Witańska (@honoratawitanska)

Na jednej z Wysp Kanaryjskich
Bliższą destynację wybrała Dagmara Bryzek. Wcielająca się w postać Julity artystka odkrywa uroki przepięknej Teneryfy. Na początek pochwaliła się fantastycznym widokiem uchwyconym niedaleko Santiago Del Teide.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dagmara Bryzek (@dagmarabryzek)

W stolicy Portugalii
Serialowy Filip, czyli Dominik Smaruj, na wakacje wybrał się jeszcze bliżej, bo do Lizbony. Portugalski wypad w większym gronie podsumował serią zdjęć w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominik Smaruj (@smarujsmaruj)

Kapitan Śmiałek
W Polsce wypoczywa natomiast Paweł Okoński. Relacje na Instagramie, które zamieszcza Małgorzata Szeptycka, ukazują, jak sprawdza się w innej roli niż Śmiałka, z której znają go widzowie serialu „Pierwsza miłość”.

Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” jesienią 2023 roku w Telewizji POLSAT. Wszystkie odcinki dostępne online w serwisie Polsat Box Go.