2023-05-16

Paweł Domagała o roli jurora: Rozrywka, radość i zabawa

Znany piosenkarz i aktor o swoim debiucie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Autor hitu „Weź nie pytaj” miał okazję podziwiać, oceniać i komentować metamorfozy gwiazd w osiemnastej edycji muzycznego programu. Jak będzie wspominał to doświadczenie? Co mówi w rozmowie z POLSAT.PL po wielkim finale? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Zadanie wykonane
Paweł Domagała komentuje przygodę jako sędzia „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Bardzo dobrze się czułem, jest to przyjemne. Takie moja pierwsze doświadczenie z programem telewizyjnym. Czysta rozrywka, radość i zabawa - mówi juror. Które występy z osiemnastej serii przejdą według niego do historii show? - Na pewno zapamiętam Oskara Cymsa w roli Eminema, Darię jako Robertę Flack, Julkę Kamińską jako Nena. Każdy miał swój moment, w którym pokazał to, co ma najlepszego - mówi gwiazda.

Zachęcić do udziału w show
Daniel Jaroszek jest pierwszą osobą z castingu, która została uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Na początku nie wiedziałem nawet, że jest z castingu, więc nie traktowałem go jakoś inaczej, tylko od razu na głęboką wodę. Nie miał żadnej taryfy ulgowej - komentuje Paweł Domagała, uważając tę innowację za trafioną. Czy widzowie produkcji ponownie zobaczą piosenkarza w roli jurora? - Rozmowy trwają, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że się uda i będzie dobra zabawa - odpowiada. - Zachęcam wszystkich, którzy chcą spróbować sił w muzycznym show Polsatu do udziału w castingu - kończy.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat