2023-05-12

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Bilety na każdy z koncertów

Gdzie i za ile kupić wejściówki na imprezę Polsatu w Sopocie 26, 27 i 28 maja? Sprawdź, jakie koncerty zaplanowano w ramach festiwalu i jak znaleźć się na widowni. Bilety na każdy z dni festiwalowych osobno w sprzedaży online. Zobacz ich ceny i dostępność w sieci. Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2023
Na organizowanym w dniach 26-28 maja 2023 roku przez Polsat jubileuszowym festiwalu na scenie w Operze Leśnej w Sopocie między innymi Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara James, Maciej Maleńczuk, bryska, Smolasty, Organek, Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących. Jak zobaczyć ich na scenie?

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2023
Sprzedaż wejściówek w serwisie biletyna.pl. Podzielono je na każdy z dni osobno. Ceny biletów na pierwszy dzień zaczynają się od 120 złotych, drugi - 150 złotych, a finałowy 70 złotych. Ponieważ zainteresowanie koncertami największych polskich gwiazd było ogromne, bilety na 26 i 27 maja zostały wyprzedane, ale nadal dostępne są te na Sopocki Hit Kabaretowy. Ci, którzy spóźnili się z zakupem, mogą liczyć na ewentualne zwroty lub oglądać swoich idoli w Telewizji Polsat - wszystkie koncerty na żywo na antenie stacji.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat