2023-05-11

Jubileuszowy „Paranienormalni Show” 14 maja w Polsacie

Niezwykły, dedykowany program z okazji osiemnastolecia istnienia Kabaretu Paranienormalni w niedzielę na antenie stacji. Na scenie świętujący urodziny artyści, którzy zdobyli rzeszę fanów swoim niepowtarzalnym humorem, a ich pokazy stały się synonimem doskonałej rozrywki, oraz znakomici goście. „Paranienormalni Show” 14 maja o godz. 20:00 w Polsacie.

Najlepsze skecze w nowym wydaniu
W specjalnym programie Robert Motyka, Michał Paszczyk, Rafał Kadłucki oraz Jarosław Pająk, który dołączył do zespołu w 2021 roku, prezentują wybrane skecze z lat 2004-2022 w odświeżonym wydaniu. Dojrzalsi, z większym doświadczeniem i wciąż pełni energii kabareciarze w zaskakującej widzów odsłonie swojej twórczości.

Solenizanci i ich goście
Na tę wyjątkową okazję Paranienormalni zaprosili również gości specjalnych: aktora Michała Czerneckiego, Przemysława Bluszcza oraz aktorkę kabaretową Olę Łasak. Taki skład gwarantuje niezapomniane, pełne humoru widowisko, które z pewnością wszystkim fanom kabaretu może dostarczyć mnóstwo śmiechu.

Kabaret Paranienormalni „Paranienormalni Show” - zobacz program:

Pełen niesamowitej energii, dowcipów i wspomnień program „Paranienormalni Show” w niedzielę 14 maja o godzinie 20:00 w Polsacie!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat