2023-05-02

Marta Kołdej: „Nasz nowy dom” szansą na nowy początek życia

Architektka w specjalnej rozmowie przy okazji jubileuszowego 20. sezonu. Marta Kołdej dołączyła do ekipy jesienią 2021 roku, ale widok siebie na ekranie wciąż ją zadziwia, a oglądanie odcinków wywołuje ogromne wzruszenie. Opowiedziała także o swoich ulubionych momentach remontu, podziwie dla bohaterów programu i marzeniu związanym z jego emisją. „Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Dom jest dla mnie miejscem, w którym…
Odpoczywam. Regeneruję się i czuję się bezpiecznie.

W domu nie może zabraknąć…
Rodziny.

Trzy przedmioty domowe, które mają szczególne znaczenie…
Niespecjalnie przywiązuję się do rzeczy materialnych. Jeżeli miałabym wskazać takie przedmioty, to byłyby to: fotel - bo bardzo je lubię i zawsze chcę ich za dużo (uśmiech), wygodna kuchnia - bo lubię gotować oraz wanna, której mi teraz brakuje.

Moje ulubione miejsce w domu to…
Salon. To miejsce, w którym spotyka się cała rodzina.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Kołdej (@martakoldej)

Rodzina jest dla mnie…
Najważniejsza. Zawsze o niej pamiętam.

W bohaterach odcinków najbardziej podziwiam…
To, że jeszcze walczą. I że nie boją się oddać swojego domu w nasze ręce, bo to też jest forma odwagi. Korzystając z okazji, zapraszam do zgłaszania się do programu.

W czasie podróży z programem po Polsce zaskoczyło mnie..
Znam trochę Polskę, ale zawsze przy okazji remontów odkrywamy przepiękne zakątki. Często są to miejsca usytuowane w bardzo urokliwych okolicach. Polska jest pięknym krajem.

Na planie zdjęciowym najbardziej tęsknię za…
Za rodzinką i snem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Kołdej (@martakoldej)

Ulubiony moment remontu...
Pierwszy moment to wejście, kiedy można zobaczyć, co to będzie, z czym się mierzymy. Drugi moment, to kiedy sprawdzę najważniejsze punkty, ścianki i już jest taki pierwszy oddech, powoli w głowie rodzi się projekt. No i trzeci, oczywiście najfajniejszy moment, to kiedy wchodzę na koniec. Staram się wtedy spojrzeć na ten dom z dystansem, jak obca osoba i cieszę się, kiedy mogę powiedzieć, że się udało (uśmiech).

Kiedy oglądam odcinki programu w telewizji to…
Nadal się jeszcze dziwię, że to ja tam jestem (śmiech). Na planie jesteśmy w pędzie, adrenalina robi swoje, ale gdy mogę już usiąść jako widz i obejrzeć to wszystko na spokojnie, to odczuwam ogromne wzruszenie.

Marzenie związane z programem „Nasz nowy dom”...
Żeby program był emitowany jak najdłużej, bo wydaje mi się, że mało jest szans na pomoc takim rodzinom w takiej formie. Stworzenia im domu w sensie fizycznym, dania szansy na nowy początek życia. Potem to oni muszą zbudować ten dom od nowa w sferze emocjonalnej.

notował Tomasz Fiłonik

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat