2023-04-26

Finalistki „Ninja Warrior Polska” zachęcają do udziału w show

Carolina Filipek i Katarzyna Jonaczyk specjalnie dla POLSAT.PL o castingu do programu. Dwie kobiety, które miały okazję zmierzyć się w finale siódmej edycji, opowiadają, dlaczego warto wziąć udział w sportowej rywalizacji. Jakie wartości dodane związane z obecnością w show wskazują uczestniczki „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo i zgłoś się!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Płeć piękna górą
Kobiety udowodniły nie raz i nie dwa, że rywalizacja na torach „Ninja Warrior” jest przeznaczona również dla nich. Doskonałym przykładem jest Carolina Filipek, która dotarła do finału siódmej edycji. Dlaczego zachęca inne dziewczyny do wzięcia udziału w show? - Żeby pokonać swoje słabości i pokonać swoją głowę. Żeby uwierzyć w siebie i pójść o krok dalej - wylicza uczestniczka.

  

Nie tylko sportowe korzyści
Katarzyna Jonaczyk, która zdobyła tytuł Last Woman Standing i nagrodę o wartości 5 tysięcy złotych, zwraca uwagę na pozasportowe aspekty. - Jest to fenomenalna przygoda, można się sprawdzić, a jednocześnie poznać bardzo wyjątkowych ludzi - mówi uczestniczka. Wraz z koleżanką z siódmej serii show same zapowiedziały udział w castingu.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na stronie www.ninjawarrior.polsat.pl.

  

Ninja Warrior Polska od 5 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat