2023-04-21

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad”: Z przytupem w finale sezonu

Premierowe skecze, stałe punkty ulubionej produkcji widzów oraz wyjątkowi goście specjalni. I dużo dobrego humoru! W siódmym odcinku na scenie m.in. Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni oraz wspólne występy artystów. Finał drugiego sezonu programu „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” w niedzielę 23 kwietnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

Tajemnice sypialni i umysłu
Na scenie Kabaret Zdolni i Skromni w skeczu „Sypialnia”, który odkrywa tajemnice alkowy pewnej pary oraz Kabaret Czesuaf w tekście  „Myśli”. Co naprawdę myślą on i ona w trakcie romantycznej randki w restauracji? Na co liczy ona, a co liczy on?

Ciekawe odpowiedzi i nieciekawi ludzie
W ostatnim odcinku sezonu dwa skecze wspólne: „Terapia Glapińskich”, czyli dowód na to, że nawet prezes Glapiński może wylądować na kozetce u terapeuty oraz „Chrzest Polski”, będący przezabawną lekcją historii sięgającą początków państwa polskiego. W programie także wyjaśnienie, co można kupić na poczcie oprócz znaczka. Odpowiedź w skeczu „Urząd pocztowy” Kabaretu Chyba, który zabiera widzów również do ZOO. Dlaczego tam? Bo właśnie w ZOO jest tak egzotycznie, że spotkać można ciekawe zwierzęta i... nieciekawych ludzi.

Gość wagi ciężkiej
Kabaret Paranienormalni tradycyjnie „Oschłym Dyżurze”, gdzie trzeba zająć się niecodziennym pacjentem. Czy rola, jaką odgrywa on w skeczu jest faktycznie pierwszoplanowa? Kim okazuje się ów człowiek i co jeszcze szokuje na sali operacyjnej? W odcinku tradycyjnie też „Fakty Autentyczne”. Lot w kosmos to rzecz wielka i niebywała. Grunt, aby nie odlecieć za bardzo i utrzymać kontakt z Ziemią. Z kolei Tadek Niejadek tym razem jest świadkiem kolejnego wydarzenia wagi państwowej. Co takiego dzieje się w Ogrodzie Saskim i jaki finał ma akcja policji?

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 7:

Dziękujemy za wspólne oglądanie drugiego sezonu programu Kabaret na żywo. Nowy skŁad w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat