2023-04-04

Natalia Janoszek: Męskie wcielenia nie takie „Proste”

Uczestniczka 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o swoich wcieleniach w programie. Natalia Janoszek spełnia marzenia na scenie muzycznego show Polsatu. Szczególnym testem umiejętności wokalnych i aktorskich dla gwiazdy Bollywood są losowane w kołowrotku męskie role. Wśród nich Dawid Kwiatkowski z utworem „Proste”. Co mówi artystka? Zobacz wideo! Kolejne metamorfozy w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Kompletnie inne postaci
Natalia Janoszek w pierwszych pięciu metamorfozach wcielała się w dobrze znane fanom popu Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls, Jennifer Lopez i Natalie Imbruglię oraz dwie męskie postacie. Byli nimi Jack White i Dawid Kwiatkowski. - Bardzo lubię wyzwania. Dawid Kwiatkowski był takim wyzwaniem i tak samo potem Jack White. Też trudny, ale i zupełnie inny - opisuje Natalia Janoszek.

Dwie sprzeczności Dawida
Pierwszą męską metamorfozą dla gwiazdy Bollywood było odtworzenie w drugim odcinku występu Dawida Kwiatkowskiego z piosenką „Proste”. - Najtrudniejsze to uzyskać męski głos, ale mieć tę radość i lekkość Dawida - opowiada. Natalia Janoszek podkreśla także, że w pracy nad postacią popularnego wokalisty zauważyła dwie sprzeczności. Jakie? Odpowiedź w wideo!

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat