2023-03-22

„Przyjaciółki”: Paraliżujący lęk. „Chciałabym się nie bać”

Patrycja marzy o uwolnieniu się od złych myśli na temat zdrowia Wiktora. Falę sprzecznych uczuć wywołuje zbliżająca się wizyta kontrolna. Stały niepokój o nawrót choroby męża miesza się z nadzieją na pełne wyzdrowienie. Kochan próbuje wpłynąć na rzeczywistość słowami. Czy wierzy w to co mówi? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Trudne momenty
Piękny ślub w gronie najbliższych oraz kłopoty rodzicielskie z Mikołajem spychają niedawne problemy zdrowotne Wiktora w podświadomość małżonków. Niestety, nadal muszą kontrolować jego stan i być w stałym kontakcie z lekarzami. Jeleński jest pewny dobrych wiadomości i stara się zaplanować wieczorne przyjęcie w rodzinnej atmosferze.

„Denerwujesz się! To jest normalne”
Zanim do tego dochodzi, dziewczyny umawiają się w kawiarni na lunch, podczas którego dostrzegają zaniepokojenie koleżanki. - Pati, przecież widzimy... - mówią i starają się ją wesprzeć. Inga nie może uwierzyć, że przyjaciółka znowu się przejmuje całym światem. - To nie jest głupie. Denerwujesz się, to jest normalne - stwierdza Anka. - Chciałabym się nie bać. Już nigdy - żali się Patrycja i opowiada o planowanych badaniach kontrolnych Wiktora. Próbuje zakląć rzeczywistość słowami. - Anka tylko mi nie mów, że mam prawo się bać! Bo się nie boję! - poucza koleżankę, jednak jej zestresowana mina mówi wszystko.

Co wykażą badania kontrolne? Czy lekarze będą mieli dobre wieści dla Wiktora?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 246:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat