2023-03-17

Maciej Rock: Jako prowadzący czuję się jak ryba w wodzie

Dziennikarz o zawodowym wyzwaniu, jakim jest 18. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciej Rock tworzy duet prowadzących z Maciejem Dowborem i towarzyszy gwiazdom podczas scenicznych metamorfoz. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiada o kulisach pracy nad show i zdradza, które występy podobają mu się najbardziej.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Świeży w zespole
- Z jurorami złapaliśmy od razu kontakt. Nowy skład się sprawdza, a Paweł Domagała jest znakomity - mówi Maciej Rock o początkach pracy przy 18. edycji programu. - Odnajduję się w roli prowadzącego jak ryba w wodzie - przekonuje, podkreślając, że dogaduje się świetnie nie tylko ze swoim kolegą i współprowadzącym Maciejem Dowborem, ale i z pozostałą częścią ekipy.

Zadania wielowymiarowe
Maciej Rock uważnie przygląda się przygotowaniom gwiazd do metamorfoz. - Praca, jaką wykonują, jest na styku pracy aktora, wokalisty i tancerza, dlatego jest tak bardzo ciekawa, ale i trudna - podkreśla nowy prowadzący show.

Różnorodność muzyki atutem programu
Dziennikarz twierdzi, że bez względu na jego prywatny gust muzyczny, w programie z przyjemnością słucha wszystkich wykonów. - Na przykład na co dzień nie słucham Doris Day, ale w tym programie obejrzałem występ z wielką przyjemnością, bo była to niezwykła i bogata inscenizacja - stwierdza. W znaną amerykańską wokalistkę i aktorkę wcieliła się Kasia Kołeczek. Wykonała utwór „Whatever Will Be, Will Be (Que sera, sera)”. Kto jeszcze szczególnie zwrócił uwagę Macieja Rocka?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat