2023-03-16

Paweł Domagała: W roli jurora ważna intuicja i spontaniczność

Aktor i wokalista o osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w której dołączył do składu sędziowskiego. W specjalnie rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Paweł Domagała opowiada, jak czuje się w swojej roli w muzycznym show oraz jakie sceniczne metamorfozy docenia najbardziej. Sobowtóry których artystów chętnie zobaczyłby na scenie i dlaczego?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Dwie metamorfozy z przeszłości
Kazik Mazur i Karol Dziuba, byli uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mieli okazję zaprezentować się na scenie programu jako Paweł Domagała. Pierwszy z nich zaśpiewał hit „Weź nie pytaj”, a drugi sięgnął po przebój „Wystarczę ja”. Co oryginalny artysta myśli o tych wykonach? - Oba znakomite. Dobry pierwowzór, wobec tego jak mogło wyjść źle? - żartuje.

Nowa rola
- To jest program rozrywkowy i wszystko zależy od widza. To, co ja czuję, nie ma najmniejszego znaczenia - mówi Paweł Domagała, pytany o to, jak odnajduje się na planie programu. Jako juror stawia na bycie sobą. - Jestem przeciwnikiem posiadania na siebie pomysłu. Moim zdaniem intuicja i spontaniczność są zawsze w cenie i zawsze się sprawdzają - zaznacza w rozmowie z POLSAT.PL.

Gwiazdy się rozkręcają
W pierwszych odcinkach 18. sezonu zwyciężył Krzysztof Ibisz, najpierw w roli Maćka Maleńczuka, a następnie jako Verka Serduchka. - Zadziałał element zaskoczenie. Postawił poprzeczkę bardzo wysoko - mówi Paweł Domagała, który z niecierpliwością czeka na kolejne metamorfozy gwiazd. A czy juror ma wymarzonych artystów, których chciałby zobaczyć na scenie show? - John Mayer. Można by się pokusić też o Kendricka Lamara. Albo jakiś numer hip-hopowy, ale z Polski - wylicza.

Co jeszcze o osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mówi Paweł Domagała? Zobacz wideo!

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat