2023-03-17

Disney+ na start przez rok w prezencie z telewizją Polsat Box

Polsat Box wprowadza nową promocję - pierwsze 12 miesięcy Disney+ w prezencie. Oferta obowiązuje przy wyborze pakietów telewizyjnych w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem i jest dostępna od środy 15 marca 2023 roku. Sprawdź szczegóły!

Jeszcze więcej rozrywki w atrakcyjnej cenie
Polsat Box to dostęp do najlepszej rozrywki premium z ofertą Disney+ na atrakcyjnych warunkach. Wybierając dowolny pakiet telewizyjny od 30 zł/mies. z Disney+ z umową na dwa lata, klient otrzymuje Disney+ przez pierwsze 12 miesięcy bez opłat, a na drugie 12 miesięcy w atrakcyjnej cenie 28,99 zł. Pakiety z dostępem do Disney+ to bogactwo kanałów tv, atrakcyjnych nowości i światowych produkcji dla całej rodziny.

Wiosenne premiery
Oferujący oryginalne produkcje na wyłączność Disney+ to tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata „Gwiezdnych Wojen” oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Wśród wiosennych premier w serwisie znalazły się: długo oczekiwany trzeci sezon „The Mandalorian”, drugi sezon serialu „Misja: Podstawówka”, a także film „Duchy Inisherin”, który otrzymał dziewięć nominacji do Oscarów. Wśród filmowych propozycji także Keira Knightley w „Dusicielu z Bostonu”, prawdziwym thrillerze kryminalnym o pionierskich reporterkach, które ujawniły historię osławionych morderstw w Bostonie z lat 60.

Od 15 marca dostęp do portfolio Disney+ jeszcze łatwiejszy - z aplikacji można korzystać na dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite, które są dostępne w ofertach Polsat Box już od 49 zł.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat