2023-03-15

„Lulu” - odcinek 6: Pomoc z całkiem nieoczekiwanej strony

Lulu dostaje mnóstwo zamówień, z których realizacją ledwo się wyrabia. Sytuację utrudnia dodatkowo jej stan zdrowia i to, że Jacek wprowadza się ponownie do mieszkania. Kobieta ponownie się przekonuje, że może liczyć na pomoc bliskich i... łaskawy los. Również Tadeusz dostaje nieoczekiwane wsparcie w swoich konkurach. Czy to wystarczy do szczęścia? „Lulu” w środę o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie.

Oglądaj Lulu online na polsatgo.pl.

Mąż marnotrawny
Jacek sprowadza się do mieszkania i zajmuje małżeńskie łóżko. Utrudnia pracę firmy, plącząc się Lulu pod nogami, ale coraz rzadziej pozwala sobie na przytyki i stara się odzyskać zaufanie żony. Julka pilnie obserwuje to, jak zachowują się wobec siebie rodzice. Czy to wszystko przekona kobietę, aby znów zejść się z mężem?

Klęska urodzaju
Afera z influencerką przynosi efekt. Lulu dostaje tyle zleceń, że realizowanie ich prześladuje ją nawet w koszmarach. Ma też całkiem realne skutki: Lucyna zaczyna mieć problemy ze zdrowiem. W wypełnianiu obowiązków wspomaga ją osoba, od której najmniej spodziewała się pomocy.

Awaryjne zamówienie
Elżbieta dostaje zamówienie, którego nie może zrealizować. Prosi o pomoc Lulu. Ta, mimo że zawalona zleceniami, przyjmuje je dla poprawy stosunków z sąsiadką. Nie powinna jednak ufać konkurentce. Próba wrobienia Lucyny nie udaje się, dzięki temu, że Zygmunt... sprytnie podkrada córce niektóre produkty z kuchni. Wredne usposobienie Elki nie przeszkadza starszemu panu coraz częściej o niej myśleć.

Firma w ryzach
Tadeusz kolejny raz wykazuje się charakterem i umiejętnościami zarządzania firmą. Spiera się z dziadkiem, że ten za dużo zarabia. Pan Zygmunt stosuje więc fortel, aby się nie przepracowywać. Jak zwykle jego pomysł omal nie kończy się katastrofą. Wiedząc o słabości Tadka do Olgi i nieudanej próbie umówienia się na randkę, namawia go na pomoc i rewanżuje się w tajemnicy przed księgowym. Czy jego podstęp jest skuteczny?

„Lulu” - zobacz odcinek 6:

Lulu w środę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat