2023-03-09

„Przyjaciółki”: Anka bez Pawła czuje się spełniona. A on?

Strzeleccy wielokrotnie przechodzili przez problemy małżeńskie. Jednak tym razem to Anka nieoczekiwanie zdradziła Pawła. Urażony zaszył się w Poznaniu pod pretekstem pomocy znajomemu. Kiedy stęskniony za żoną wrócił i oznajmił, że wybaczył ukochanej, spotkała go niemiła niespodzianka. Anka czuje się bardzo dobrze bez męża u boku... „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Walcz jak lew!
Anka i Paweł w swoim małżeństwie przeszli już wiele kryzysów. Jednak ten jest nietypowy. Już podczas ślubu Patrycji i Wiktora Strzelecki prosi żonę o wybaczenie. Nie zauważa jednak, że uciekł, zamiast przepracować z nią trudną sytuację. Zwraca się więc po pomoc do matki. Po rozmowie z Marią postanawia zawalczyć o ukochaną.

„Jestem całą pomarańczą”
Paweł pojawia się pod blokiem z bukietem róż i namawia Ankę na pogodzenie. Póki co, udaje mu się wynegocjować tylko lunch. W trakcie rozmowy przywołuje znane porównanie. - Jesteśmy jak dwie połówki pomarańczy... - zaczyna. - Nie Paweł, jestem całą pomarańczą. Jestem kompletna! - kwituje Anka, zamykając temat rozmowy.

Czy Pawłowi uda się wkupić w łaski żony? Czy to definitywny koniec ich małżeństwa?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 244:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat