2023-03-09

Małgorzata Walewska: Rutyna? W tym programie jej nie ma!

Jurorka w rozmowie z POLSAT.PL komentuje zmiany w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak Małgorzata Walewska ocenia nowego sędziego, którym w 18. edycji został Paweł Domagała? Czy znała jego twórczość wcześniej? Jaką muzykę odkryła śpiewaczka operowa dzięki metamorfozom na scenie produkcji? Co myśli o występach disco-polo w show Polsatu? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Nic dwa razy się nie zdarza
Małgorzata Walewska jest jurorką w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku. Jak podchodzi do pracy w show po tylu edycjach? - Uważam, że w zawodzie, który się kocha, nigdy nie ma rutyny. Zawsze przychodzę tutaj z wielką nadzieją i radością - mówi. - Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo siedzę za stołem jurorskim, a przychodzi do mnie kwiat talentu polskiego - dodaje śpiewaczka operowa. Podkreśla, że wciąż jest podekscytowana przemianami uczestników. - Obcowanie z tak utalentowanymi ludźmi, gdy pokazują się za każdym razem w nowej odsłonie, jest nie mniej fascynujące niż dla nich wcielanie się w te postaci - tłumaczy.

Nowa osoba w loży sędziowskiej
Nie tylko Maciek Rock to nowa twarz w 18. edycji programu. Do jurorów dołączył Paweł Domagała. Małgorzata Walewska przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go, że zna i lubi jeden z jego hitów, „Weź nie pytaj”. - Myślałam, że jest człowiekiem skromnym i wycofanym. Takie robił wrażenie. A okazało się, że to wulkan energii. Wniósł powiew świeżości i jestem przekonana - twierdzi.

Kompendium muzyczne
- Cenię w tym programie różnorodność. Nie jestem fanką disco-polo, ale uważam, że to dobrze jak czasem taka muzyka pojawia się w show, bo mamy szersze spektrum rażenia i przed telewizorami zasiadają ludzie o różnych gustach - podkreśla Małgorzata Walewska. Dzięki występom w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odkryła m.in. twórczość amerykańskiej piosenkarki LP. - Często konsultuję to, co widzę, z moją córką - przyznaje gwiazda.

Jak Małgorzata Walewska ocenia uczestników osiemnastej edycji? Czy ma swoich faworytów?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat