2023-03-08

Edward Miszczak o programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Dyrektor Programowy opowiada o osiemnastej edycji muzycznego show. Edward Miszczak w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o zmianach, jakie zaszły w składzie prowadzących i jury. Który uczestnik zrobił na nim największe wrażenie w pierwszym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Dlaczego jego zdaniem polska wersja formatu cieszy się rekordową popularnością?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Odświeżona formuła
Jedną ze zmian w osiemnastej edycji jest nowy współprowadzący. Do Macieja Dowbora dołączył Maciej Rock. - Odnowiliśmy ten wielki format. Liczę na to, że będziemy go podlewać i pielęgnować jeszcze bardzo długo - komentuje Edward Miszczak. W jury pojawił się również Paweł Domagała, autor takich przebojów jak „Weź nie pytaj” i „Wystarczę ja”. - Wniósł niesamowitą świeżość do składu jurorskiego - dodaje Dyrektor Programowy Polsatu.

Zestaw zdolnych gwiazd
- Uczestnicy w tym roku nam się bardzo udali. Mamy zestaw fantastycznych śpiewających - mówi Edward Miszczak, który był obecny podczas nagrań pierwszego odcinka show. Najwięcej punktów zdobył Krzysztof Ibisz, który wcielił się w Macieja Maleńczuka. Jego interpretacja „Uważaj na niego” zachwyciła zarówno sędziów, jak i widzów. - Jest w rewelacyjnej formie. Zapomnieliśmy, że on nie jest tylko prezenterem, ale też aktorem - zauważa Dyrektor Programowy stacji.

Unikatowy program
Muzyczny show cieszy się niesłabnącą popularnością i jest rekordzistą, jeżeli chodzi o liczbę zrealizowanych odcinków. - Polska wersja wygrywa w porównaniu z zagranicznymi, ponieważ udało nam się rewelacyjnie uchwycić tajemnicę telewizji - zwraca uwagę Edward Miszczak, pytany o fenomen „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Moment, w którym potrafimy ująć te metamorfozy, zmiany, to ogromna siła tego programu - kończy.

Dyrektor Programowy Polsatu opowiada także o znaczeniu charytatywnego aspektu show. Zobacz wideo!

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 18, zobacz odcinek 1:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat