2023-03-09

Katarzyna Dowbor: Jann, trzymam za Ciebie kciuki!

Prowadząca „Nasz nowy dom” o artyście, który razem z rodziną wziął udział w drugim odcinku programu Polsatu. Marzący o karierze muzycznej Jan Rozmanowski dziesięć lat później, już jako Jann, zrobił furorę swoim występem z piosenką „Gladiator” w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji. Katarzyna Dowbor skomentowała całą sytuację i życzy młodemu wokaliście powodzenia.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Pochwała artysty
Jann, czyli Jan Rozmanowski, był jednym z faworytów do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji 2023. - Bardzo głośno ostatnio w prasie i internecie o młodym, uroczym, bardzo utalentowanym Jannie, który co prawda nie wygrał polskich preselekcji, ale zajął wspaniałe drugie miejsce. Bardzo się cieszę. To fajny chłopak, a ja go znam - mówi w opublikowanym internecie wideo Katarzyna Dowbor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jann (@jann_music_)

Kochająca się rodzina
Jego najbliżsi zgłosili się do programu „Nasz nowy dom” na samym początku istnienia produkcji. - Poznaliśmy się, kiedy miał czternaście lat i razem ze swoją rodziną wystąpił w drugim odcinku. To było dziesięć lat temu i naprawdę doskonale tę rodzinę pamiętam. Cudowna, kochająca się i dbająca o siebie - wspomina prowadząca.

Widoczny talent
W odcinku o artystycznych pasjach Jana Rozmanowskiego wypowiadała się mama Edyta. Muzyczne zdolności zostały dostrzeżone przez członków ekipy. - Już wtedy zauważyliśmy, że był bardzo utalentowany. I uwierzcie mi, to drugie miejsce będzie dla niego ważne, bo wszyscy o nim mówią, wszyscy o nim pamiętają. A to w końcu nasza rodzina. Dlatego Janku, ja trzymam za Ciebie kciuki i będę śledzić Twoją karierę. Jesteś wielki! - podsumowuje Katarzyna Dowbor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat