2023-03-02

Widzowie o serialu „Matka”: Pierwszy odcinek? Rewelacja!

Opinie widzów po premierze nowego serialu kryminalnego Telewizji Polsat w olbrzymiej większości są pozytywne, a wręcz entuzjastyczne. Nic dziwnego. Doskonały scenariusz, świetna obsada aktorska i niepokojący klimat tajemnicy zapewniają emocjonującą rozrywkę. Co najbardziej doceniają entuzjaści produkcji? „Matka” w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl.

Fascynacja od pierwszego wejrzenia
Zapytani o opinię internauci, którzy obejrzeli premierę telewizyjną, przyznają, że zwykle to  od inauguracyjnego odcinka zależy, czy produkcja się spodoba. Jak wyszło w przypadku serialu „Matka”? „Pierwszy odcinek rewelacja. Oby tak dalej”, „Pokazuje, że może być naprawdę ciekawie”, „Bardzo mi się podobał. Gra mój ulubiony aktor Łukasz Simlat!”, „Mega polecam” - napisali widzowie w komentarzach.

Wierni i niecierpliwi
Wiele osób zapewnia, że dało się wciągnąć akcji i zapowiada, że już niecierpliwie czeka na kolejne poniedziałki. „Kiedy powtórki?” - pytają z kolei ci, którym nie udało się obejrzeć pierwszego odcinka w całości. Dla nich dobrą wiadomością jest to, że streszczenia i całe odcinki można oglądać na POLSAT.PL i w Polsat Go. Są też tacy, których już teraz można zaliczyć do największych fanów, bo śledzili serial w Polsat Box Go, a teraz oglądają go ponownie: „Bardzo dobry serial. Obejrzałam wszystkie odcinki w dwa dni. Mam nadzieję, że będzie drugi sezon”.

Matka w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat