2023-02-17

Sylvia Novak w ciąży. Zobacz, jak ogłosiła swoje „Szczęście”!

Aktorka serialu „Pierwsza miłość” radosną nowiną podzieliła się w wyjątkowy sposób. W sieci opublikowała najnowszy teledysk do swojej piosenki. Jak podkreśla artystka, wzruszający utwór to muzyczne podsumowanie jej długich starań o dziecko, o których już wcześniej opowiadała fanom w mediach społecznościowych. Zobacz wideo!

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Wyznanie przez muzykę
- Utwór „Szczęście” zaczęłam pisać dwa lata temu, gdy po raz pierwszy podczas starań o dziecko pojawiła się nadzieja. Wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a piosenkę odłożyłam „na półkę” - zdradza Sylvia Novak. - Wróciłam do niej teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że marzenie o powiększeniu rodziny w końcu się realizuje - dodaje. Artystka podkreśla, że zawsze najważniejsze w życiu były dla niej i są rodzina oraz muzyka, dlatego to właśnie poprzez piosenkę chciała podzielić się radosną nowiną.

Długa i niełatwa droga
Sylvia Novak w 2022 roku zdobyła się na intymne wyznanie związane z rodzicielstwem. W sieci poruszyła temat presji społecznej i niestosownych pytań ze strony internautów na temat przyszłego potomstwa. Krzywdzące zarzuty o stawianie na pierwszym miejscu kariery i pieniędzy zmusiły ją do publicznego wyznania, że wraz z mężem bezskutecznie starają się o dziecko od ponad dwóch lat. - Utwór „Szczęście” opisuje emocje, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę - podkreśla wokalistka.

Gratulacje i życzenia
Poruszenie trudnego tematu i szczere wypowiedzi Sylvii Novak na temat macierzyństwa spotkały się z ogromną aprobatą ze strony mediów oraz fanów, którzy teraz pospieszyli w internecie z najlepszymi życzeniami i słowami wsparcia. Post na Instagramie skomentowali i polubili także m.in. Qczaj, Jacek Jeschke, Urszula Dębska i Katarzyna Polewany. Redakcja POLSAT.PL także dołącza się do gratulacji!

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.