2023-02-14

Łukasz Płoszajski: Sensacyjnie u Artura. Zaginięcie i chwile grozy

Aktor o szokujących wydarzeniach w życiu jego bohatera w serialu „Pierwsza miłość”. Jak podkreśla, Artur Kulczycki musi być przygotowany na duże zmiany i niełatwe, zaskakujące wyzwania! W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Łukasz Płoszajski nie tylko zdradza niektóre szczegóły scenariusza, ale także wyjawia, kto dołączył do obsady hitowej produkcji stacji.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Szokujące wydarzenia
Serialowy Artur Kulczycki zdradza, że w nowych odcinkach produkcji nie ma miejsca na spokój i nudę. - Nigdy nie przeżywałem takiej historii, jaką teraz napisali scenarzyści - śmieje się Łukasz Płoszajski. Czy to oznacza chwile grozy w życiu jego bohatera?  - Zaginięcie, poszukiwania i cała masa problemów z tym związana - wylicza aktor, uchylając rąbka tajemnicy. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski Aktor|Mentalista|Twórca (@lukaszploszajski)

Nowi bohaterowie
W obsadzie produkcji, która w 2022 roku obchodziła osiemnaste urodziny, pojawiają się nowe twarze. Łukasz Płoszajski w rozmowie z POLSAT.PL wyjawia, że do obsady serialu „Pierwsza miłość” dołączyła Paulina Holtz. - Bardzo się cieszę, że w końcu z nią gram. To wielka przyjemność. Jesteśmy po pierwszych scenach razem - mówi. 

Wiosna w Polsacie
Czy pomimo intensywnej pracy na planie serialu Łukasz Płoszajski ma czas, by śledzić nowości w wiosennej ramówce Polsatu? Jak najbardziej! Która propozycja stacji interesuje go najbardziej? - Krzysztof Ibisz z mikrofonem? Nie spodziewałem się! Dlatego dla mnie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to pozycja obowiązkowa - zapewnia aktor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski Aktor|Mentalista|Twórca (@lukaszploszajski)

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.