2023-02-07

Festiwale muzyczne 2023 w Telewizji Polsat. Sprawdź plan!

Polsat SuperHit Festiwal i Earth Festival Uniejów. Dowiedz się więcej o najważniejszych muzycznych wydarzeniach roku, które podbijają serca publiczności i widzów zgromadzonych przed telewizorami. W 2023 roku ponownie na scenach największe gwiazdy, ich jubileusze, hity oraz zachęta do wspólnej troski o środowisko. Festiwale Polsatu zaplanowane na 2023 rok to gwarancja świetnej zabawy. Sprawdź szczegóły!

Polsat SuperHit Festiwal 2023
Już w maju po raz dwudziesty muzyczne wydarzenie w Operze Leśnej w Sopocie, czyli trzy dni wyjątkowej zabawy. Co roku widzowie mogą się spotkać z największymi gwiazdami, przeżyć niezwykłe jubileusze, usłyszeć przeboje, które kochają i pośmiać się z najlepszymi kabaretami. Na festiwalach w Sopocie występowali w przeszłości najważniejsi polscy artyści, a wśród nich: Beata Kozidrak i Bajm, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Perfect, Justyna Steczkowska, Kortez, Dawid Podsiadło, Kayah, Viki Gabor, Michał Bajor, Maciej Maleńczuk, sanah, Mrozu, Ewa Farna, LemOn, Kwiat Jabłoni, bryska i Michał Szpak. Pierwszą oficjalnie ogłoszoną gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2023 jest Dawid Kwiatkowski, który obchodzi dziesięciolecie pracy scenicznej.

Earth Festival Uniejów 2023
Niezwykłe koncerty, na których gwiazdy polskiej piosenki śpiewają dla czystej Polski. Na scenie Earth Festival Uniejów byli już między innymi Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Natalia Szroeder, Muniek Staszczyk, Maciej Maleńczuk, Doda i Roxie Węgiel. W 2023 roku Polsat ponownie zaprasza wyjątkowych artystów, aby razem wspierać naszą planetę. Oprócz muzycznej zabawy tradycyjnie eko warsztaty w wyjątkowym eko miasteczku. - Pamiętajmy, że Ziemia to nasz wspólny dom - podkreśla gwiazdor poprzedniej edycji Krzysztof Zalewski.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat