2023-01-27

Łukasz Płoszajski w nowym serialu „Domek na szczęście”

W szóstym odcinku produkcji główna bohaterka, Marianna, zaprasza do swojego domu na wsi projektanta wnętrz, Hermana Witkowskiego. To właśnie w tym barwnym i zaskakującym wcieleniu widzowie mogą zobaczyć gwiazdę serialu „Pierwsza miłość”. Jak Łukasz Płoszajski wypada w roli tak odmiennej od Artura Kulczyckiego? Czy jego bohater mocno namiesza w życiu nowych mieszkańców Zapłotka?

Oglądaj Domek na szczęście online na polsatboxgo.pl.

Uwielbiany Artur
Aktor gra w serialu „Pierwsza miłość” od 2004 roku. Od tej pory widzowie Telewizji Polsat zdążyli przywyknąć do jego postaci, ulubieńca kobiet, który przez swoje romanse często wplątuje się w kłopoty. Jaką rolę powierzono mu w produkcji „Domek na szczęście”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski Aktor|Mentalista|Twórca (@lukaszploszajski)

Elegancki Herman
W opowieści o Bartku i Mariannie, którzy porzucają miejskie życie i przenoszą się do małej wsi, Łukasz Płoszajski występuje gościnnie, ale w kluczowej dla szóstego odcinka roli. Kiedy za sprawą gospodarza tytułowy domek zostaje uszkodzony, jego żona wzywa projektanta wnętrz, aby odmienił swojską chatę. Herman w kolorowym fularze i eleganckim aucie nie przypada do serca właścicielowi domu.

Projekt niezgody
Miejski „diznajner”, jak sam siebie nazywa, proponuje wystrój pełen nowinek technicznych, zgodny z życzeniem Marianny, ale nie z wyobrażeniem jej męża. Staje się to przyczyną konfliktu między małżonkami. Do czego są zdolni oboje, aby osiągnąć swój cel? Do jakich wybiegów, a nawet rękoczynów są w stanie się posunąć? I czyją wizję ostatecznie realizuje Herman?

Serial „Domek na szczęście” dostępny online w serwisie Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat