2023-01-20

Łukasz Płoszajski czyta w myślach Izabeli Janachowskiej!

Niesamowite zdolności aktora serialu „Pierwsza miłość”. Prywatnie Łukasz Płoszajski zajmuje się... hackowaniem umysłów! Jak twierdzi, ma umiejętność odczytywania zachowań ludzi i kierowania nimi. Zaciekawiło to Izabelę Janachowską, która zaprosiła go do programu „Śluby gwiazd”. Jaki jest efekt tego eksperymentu? To trzeba zobaczyć!

Eksperyment w studiu
Prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i gospodyni programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” zaprosiła Łukasza Płoszajskiego na rozmowę, ale zaczęła ją nietypowo. Właśnie ten fragment przypomniał aktor na swoim Instagramie. - Z jednej strony bardzo bym chciała, żebyś zrobił na mnie swój eksperyment, ale trochę się boję - mówi dziennikarka. - Nie oprę się, chcę od tego zacząć - decyduje jednak, co bardzo cieszy jej gościa. - Czy możesz w myślach przywołać kogoś, kogo ja na pewno nie znam? Chciałbym, żebyś się cofnęła do szkoły średniej, może do przedszkola i przywołała imię swojej pierwszej miłości - zaczyna seans Łukasz Płoszajski...

Zdumiewające efekty
Najpierw aktor prosi dziennikarkę, by wyobraziła sobie tę osobę. Chce, aby powtarzała w myślach imię. Po chwili już wie, o jakie chodzi! Zapisuje je na kartce, a zszokowana Izabela Janachowska potwierdza, że mentalista naprawdę odgadł jej myśli! - Wykończyłeś mnie. To jest szok! - podsumowuje zadziwiona dziennikarka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski Aktor|Mentalista|Twórca (@lukaszploszajski)

Reakcje fanów
Nagranie zaskoczyło również fanów aktora. „Wow niesamowity”, „Extra”, „Ale mega”, „Mnie też to kiedyś zrobiłeś. Do dziś nie wiem jak” - można przeczytać w komentarzach pod eksperymentem, który rzeczywiście robi wrażenie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat