2023-01-17

„Hell's Kitchen”: Zgłoś się do programu. „Przygoda życia!”

Uczestnicy siódmego sezonu zachęcają do wzięcia udziału w castingu do show Polsatu. Przed pasjonatami gotowania szansa na spełnienie marzeń o wspaniałej kulinarnej przygodzie! W rozmowie z POLSAT.PL na spróbowanie swoich sił w polskiej edycji „Hell's Kitchen” namawiają zwycięzca jesiennej odsłony Jarek Gruda oraz Karolina Stolarska-Bigos, Ina Rybarczyk i Hubert Jabłoński. Co mówią o programie? Na co zwracają uwagę?

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Można zmienić swoje życie
Kulinarny show, który jesienią 2022 roku wrócił na antenę Polsatu, w znaczący sposób wpłynął na jego uczestników. - To przygoda życia. Można zyskać dużo doświadczenia, popracować na znakomitych produktach i uczyć się od najlepszych. Jest to także sprawdzian, jak radzimy sobie pod presją czasu. Ja miałem to szczęście, że poznałem w trakcie programu bardzo wartościowych ludzi. Można po prostu... zmienić swoje życie! - mówi Jarek Gruda, który pomimo tego, że nie zaczął udziału w rywalizacji w udany sposób, to wygrał siódmą edycję.

Co zdaniem triumfatora jest przydatne w walce o zwycięstwo? - Trzeba być pewnym siebie. A właściwie pewnym tego, co się robi. Umieć sobie radzić w sytuacjach stresowych. Potrzebna jest też pewna dawka kreatywności i otwartości, jeżeli chodzi o pracę w grupie - zaznacza.

Wykorzystaj swoją szansę! Weź udział w castingu do „Hell's Kitchen”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JAJO (@jarek.gruda)

Okazja dla kucharzy amatorów
- To ogromna możliwość rozwoju i furtka do kariery w gastronomii. Także dla osób, które gotują amatorsko. Zgłaszający nie powinni się obawiać, że ich umiejętności są niewystarczające. Przydaje się wytrwałość i radzenie sobie z krytyką. A dużo rzeczy jest do nauczenia i wypracowania - podkreśla Karolina Stolarska-Bigos.

Uczestniczka, która nie miała zawodowego doświadczenia w gotowaniu, bardzo sobie chwali udział w programie. - Tak jak powiedział szef Mateusz Gessler, to program o zmianach, a kolejne odcinki rzeczywiście weryfikują uczestników na różnych polach i w przeróżnych sytuacjach. W moim przypadku „Hell's Kitchen” dokonał w mojej głowie pewnej rewolucji. Wyszłam z niego silniejsza psychicznie i z większą pewnością siebie realizuje swoje marzenia - mówi z radością.

Chcesz zmienić swoje życie? Zgłoś się pod tym linkiem

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Nowe ścieżki rozwoju
Hubert Jabłoński także uważa, że „warto spróbować swoich sił, nawet jeżeli nie uważacie się za mistrzów kuchni”. Co jego zdaniem jest do zyskania? - To niesamowita przygoda, którą zapamiętacie do końca życia. Możecie poznać znakomitych ludzi. W siódmej edycji otaczały mnie wspaniałe osoby, z którymi stworzyliśmy fajną, zżytą i dobrze współpracującą ze sobą grupę - opowiada.

- Udział w programie może otworzyć wiele drzwi, jeżeli chodzi o gastronomię, i wytyczyć nowe ścieżki rozwoju. Ja zostałem szefem kuchni w jednej z łódzkich restauracji, a moja obecność w „Hell's Kitchen” w tym pomogła. Prowadzę także warsztaty kulinarne. Na pewno program sprawił, że lokalnie jestem bardziej rozpoznawalny.

Myślisz o karierze w gastronomii? Zgłoszenia w tym miejscu

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

To nie jest typowy program o gotowaniu
Bohaterowie siódmej edycji są zgodni: „Hell's Kitchen” jest dużą szansą, ale... - Trzeba mieć pomysł na siebie, gdzie potem chce się być, co osiągnąć, czym się zajmować. Prezentuje się nie tylko kulinarne umiejętności, ale także swój charakter. To, jacy jesteśmy i jak radzimy sobie z rozmaitymi wyzwaniami. Bo to nie jest typowy show o gotowaniu, tylko o ludziach - mówi Ina Rybarczyk.

Zdaniem blogerki i autorki książek, uczestnicy podczas pobytu w kulinarnym show mogą spojrzeć na siebie z innej strony. - Oglądają siebie w ekstremalnych sytuacjach i widzą, nad czym muszą pracować. Dla mnie to był ważny impuls w samorozwoju. Zobaczenie swoich słabych stron sprawiło, że zaczęłam nad nimi pracować. Czuję się wygrana z samą sobą, bo udział w programie otworzyła mi oczy bardzo szeroko i pomogła się rozwinąć - podkreśla.

Dobrze gotujesz i chcesz lepiej poznać siebie? „Hell's Kitchen” czeka!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat