2023-01-01

Casting do 8. edycji „Hell’s Kitchen”. Zapraszamy!

Legendarny kulinarny reality show ponownie otwiera swoje wrota. W programie Polsatu rządzi wybitny specjalista o anielskiej cierpliwości - Mateusz Gessler. To pod jego okiem w kilka tygodni można nauczyć się, jak być szefem kuchni, zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę, która może odmienić życie. Trwają castingi do ósmej edycji legendarnego show „Hells’ Kitchen”. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem. Zgłoś się już teraz!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Dla pasjonatów gotowania
Jesteś osobą, która będzie gotowa zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji - gotowaniu? Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Być może to przed Tobą otworzy się szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!

Jak zgłosić się do „Hell’s Kitchen”?
W tym sezonie na uczestników czeka dużo nowości. Chcesz się o tym przekonać? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do ósmej polskiej edycji programu „Hell’s Kitchen”. Czeka na Ciebie przygoda życia i ogromna dawka kulinarnej wiedzy! Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz.

  

Producentem wykonawczym reality show jest firma Jake Vision.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat