2023-01-02

Marcelina Zawadzka: „Farma” z bardzo wymagającymi testami

Prowadząca reality show zdradza szczegóły drugiej edycji. W świecie bez miejskich udogodnień niektóre czynności urastają do prawdziwych wyzwań! Jak radzili sobie z nimi nowi uczestnicy? Marcelina Zawadzka nie ukrywa, że niektórzy zaskoczyli ją w negatywny sposób. Jaki dla niej był powrót na plan programu? Zobacz wideo! „Farma” od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Nowe wyzwania
- Ta edycja jest bardziej „grzejąca”. Uczestnicy są knujący, bardziej flirtujący, kokietujący - mówi Marcelina Zawadzka. Prowadząca show podkreśla, że na farmie czekają na nich nowe wyzwania. - Jest dużo więcej zwierząt i zajęć do zrobienia, oporządzenia. Czas dużego testu - dodaje.

W nietypowych okolicznościach
- Byłyśmy z Iloną jak plastelina, musiałyśmy się dostosować do wielu nowych sytuacji - wspomina jedna z prowadzących reality show. Zwraca uwagę na zachowanie kandydatów do zdobycia tytułu Super Farmera. - Na pewno dla mnie było trudne to, że muszę być surowa, bo czasami uczestnicy mnie wkurzali - śmieje się. - Mężczyźni nie umieli porąbać drewna - objaśnia.

Pomoc profesjonalisty
Uczestnicy nie do końca przykładali się do swoich obowiązków, a to jest na farmie najistotniejsze. - Zwierzęta są ważne, a my jesteśmy ludźmi, którzy muszą o nie zadbać - daje jasno do zrozumienia Marcelina Zawadzka. W gospodarstwie niezmiennie doglądał wszystkiego Szymon Karaś. - Jest profesjonalistą, najlepszym w swoich fachu. Gdy uczestnicy nawalali, to on trzymał to wszystko w ryzach - podkreśla prowadząca.

  

Farma od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.