2022-12-28

Ilona Krawczyńska: „Farma”? Wzruszenia i płacz ze śmiechu!

Prowadząca show w specjalnej zapowiedzi drugiej edycji dla POLSAT.PL i Polsat Go. Ilona Krawczyńska ujawnia, czym może zaskoczyć widzów pierwszy odcinek nowego sezonu programu. Zdradza, jak uczestnicy podchodzą do swoich obowiązków i jakie emocje jej towarzyszyły na planie. Co wyprowadziło ją z równowagi? Zobacz wideo! „Farma” od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Nie brakuje emocji
Ilona Krawczyńska jest podekscytowana drugą edycją programu „Farma”. Zapewnia, że w gospodarstwie z dala od wielkiego miasta gwarantowane są niespodziewane zwroty akcji. - Czasami wzruszenia, czasami płacz ze śmiechu. A czasem wkurzenie do tego stopnia, że chce się rzucić pilotem w telewizor - mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Nowe twarze
Prowadząca show zwraca również uwagę na dobór uczestników. - Ich podejście do „Farmy” jest naprawdę inne niż w poprzedniej edycji - komentuje. - Pierwszy odcinek pokazuje, jak lekceważąco zaczęli. Nie przeszli się, nie zobaczyli nawet, jakie mają zwierzęta, bo padał deszcz, więc stwierdzili, że zostaną w domu. Myślałam, że oszaleję - zdradza.

Przyjaźń na lata
- Marcelina jest moim aniołem. Druga edycja jeszcze bardziej umocniła naszą przyjaźń. Cały czas ze sobą rozmawiamy, dzwonimy, radzimy się w najważniejszych dla nas kwestiach - mówi Ilona Krawczyńska o drugiej prowadzącej, Marcelinie Zawadzkiej. Każda z nich odgrywa w show swoją rolę. - Bardzo się z Marceliną uzupełniamy, bo ona potrafi być bardzo delikatna, subtelna. Ja lubię być stanowcza i ostra. Cały czas utrzymuje się ten dobry i zły policjant - przekonuje.

  

Farma od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat