2022-12-28

Ewelina Ruckgaber ma nowe spojrzenie na życie dzięki...

Gwiazda serialu „Gliniarze” zdradza prosty sposób, który dał jej pozytywną energię. Aktorka wyjaśniła, że odnawianie kontaktów z osobami, od których się oddaliła, sprawiło, że ma nowe spojrzenie na przeznaczenie i życie. Sprawdźcie pomysł Eweliny Ruckgaber, a może zastosujecie go w nowym 2023 roku i potraktujecie jako postanowienie noworoczne?

Wdzięczność za przeszłość
Aktorka zwierzyła się fanom na Instagramie, że ma wiele przemyśleń na temat swojego życia i tego, jak wszechświat wpływa na jej energię, czego efektem był pomysł na pewien projekt. - Powiem wam, co zaczęłam ostatnio robić. Zaczęłam pisać do moich znajomych, których na przykład bardzo dawno nie widziałam, o jakichś miłych wspomnieniach albo że dziękuję im za to, co wnieśli do mojego życia  - opowiedziała.

Reakcje znajomych
Pomysł Eweliny Ruckgaber spotkał się z pozytywnym odzewem. Jak pisze, takie spontaniczne odezwanie się do ważnych kiedyś dla niej osób wywołało u nich przyjemne reakcje i niedowierzanie, że aktorka nie dzwoni, lub nie pisze w jakiejś sprawie, tylko żeby odnowić kontakt.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Pozytywne efekty
Ewelina Ruckgaber zaznacza, że wpłynęło to też na nią samą. - Muszę wam powiedzieć, że jakoś tak mi się niesamowicie oczyściła energia, że zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na swoje życie i pewne sprawy, które się obecnie w moim życiu dzieją. Z taką ufnością do wszechświata, że po coś to wszystko się dzieje. To wszystko ma sens. Nie jest bezsensowne, że czasem mamy problemy, to wszystko jest po coś. Polecam wam - zakończyła z uśmiechem.

Pomysł na noworoczne postanowienie?
Nowy Rok to świetny moment na wprowadzanie takich dobrych zmian w życiu. Jeżeli pomysł aktorki podoba się wam, to wypróbujcie go, pisząc lub dzwoniąc do dawnych znajomych, z którymi łączą was ważne wydarzenia albo miłe chwile. To będzie dobry nowy początek roku!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat