2022-12-27

Koniec 2022 roku u Kasi Wilk. „Spokój i czas dla siebie”

Zwyciężczyni 17. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w rozmowie z POLSAT.PL. Kasia Wilk wspomina udział w muzycznym show i wymienia najważniejsze metamorfozy. Co radzi uczestnikom, którzy staną na scenie programu w przyszłości? Jak wokalistka podsumowuje swój 2022 rok i jakie ma zawodowe plany na kolejny?

- Jak się pani czuje po zakończeniu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czy zdążyła pani odpocząć?
- Czas związany z trwaniem programu był tak intensywny, że powrót do rzeczywistości był dość brutalny. Cieszyłam się z powrotu do domu do Poznania, ale przede mną leżały sterty zaległości związane z życiem prywatnym i zawodowym, odpaliłam więc rakietę z działaniem w innych wymiarach i tak oto dopiero w świątecznym okresie mogła pozwolić sobie na odrobinę spokoju.

- Które ze swoich występów w show zapamiętała pani najmocniej i dlaczego?
- Mam kilka takich perełek. W pierwszym odcinku, jako Flo-Rida, przeszłam chrzest bojowy będąc mężczyzną i kobietą w jednym. W drugim, jako słodka Meghan Trainor, pozwoliłam sobie zaprzyjaźnić się ze spódniczką mini. Ella Fitzgerald, Kasia Nosowska, Staszek Sojka, Missy Eliott, Keylla Seattle oraz finałowa Adele - te wszystkie występy były dla mnie wyjątkowe i zapamiętam je dobrze. Każdy z nich był dla mnie wartościowy i każdy wniósł coś do mojego osobistego życia.

- W kolejnym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jeden z uczestników to osoba z castingu. Jak ocenia pani ten pomysł?
- Fantastyczny. Uwielbiam patrzeć jak odkrywa się nowe twarze. Uwielbiam tego typu programy, gdzie szanse na wybicie mają osoby spoza show-biznesu. Okazuje się wtedy, że uczestnicy zaskakują kunsztem, talentem i osobowością, mają coś do powiedzenia i nie odstają warsztatem od zawodowców. Bardzo mnie to wzrusza, bo wiem, ilu jest przezdolnych ludzi, którzy marzą o wielkiej scenie i swoim momencie w karierze zawodowej.

- Jakie rady ma pani dla uczestników kolejnej edycji?
- Gdyby ktoś zapytał, odpowiedziałabym, żeby się dobrze bawił, niezależnie od wyzwania. Tylko wtedy jego energia będzie zauważona, czysta i niezachwiana. Poprosiłabym też, żeby nie dawał od siebie w każdym odcinku stu procent, bo nikt jeszcze nie wypadł w stu procentach fenomenalnie dziesięć razy z rządu, mimo szczerych chęci. W życiu najważniejszy jest balans i regeneracja, sportowcy też to wiedzą. Poleciłabym też, żeby się sumiennie uczył. Bez tego nie będzie dobrej zabawy na scenie tylko stres.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Wilk (@kasiawilkcom)

- Jak wyglądają pani plany zawodowe na 2023 rok? Czy możemy spodziewać się nowych nagrań?
- Jak najbardziej, podczas trwania programu nagrałam kilka nowych piosenek, które chciałabym opublikować jak najszybciej. Cały czas jestem też aktywna koncertowo, serdecznie zapraszam.

Rozmawiała Julia Borowczyk

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat