2022-11-24

Mikołajkowy Blok Reklamowy: Kulisy powstawania spotu

0

Jak co roku w Mikołajki w Telewizji POLSAT specjalny blok reklam, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom. Im więcej osób ogląda to wyjątkowe pasmo, tym więcej pieniędzy trafia do podopiecznych Fundacji Polsat. Akcję promuje spot, pokazujący jej pracę. Oglądaj Mikołajkowy Blok Reklamowy 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

W spocie reklamowym wzięły udział gwiazdy stacji, przyjaciele Fundacji Polsat. Wśród nich aktor i prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Piotr Gąsowski w roli Mikołaja oraz komentator sportowy i prowadzący „Ninja Warrior Polska” Jerzy Mielewski.

Do udziału w spocie przestawiającym działania Fundacji Polsat tradycyjnie zostali zaproszeni także wspierający ją od lat dziennikarze: Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Blok jest emitowany tuż przed głównym wydaniem programu „Wydarzenia”.

W nagraniu wzięli też udział podopieczni Fundacji Polsat, Lenka i Kacper. Na nagraniu wszystkim towarzyszą wspaniałe, choć generowane cyfrowo, renifery z zaprzęgu Świętego Mikołaja.

Spot ilustruje, ile pracy wkładają specjaliści w ratowanie życia i poprawianie stanu zdrowia chorych dzieci, a także jak dzielnie walczą one same. Widzowie, oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy, dokładają się do finansowania potrzeb medycznych podopiecznych Fundacji Polsat. 

Nagrania klipów zrealizowano m.in. w Centrum Chorób Rzadkich im. Fundacji Polsat w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Producentem spotów jest Krzysztof Hansz, reżyserem Maciej Kozłowski, a animacje do głównego spotu przygotowało Studio Produkcyjne Orka.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 6 grudnia o godz. 18:45 w Telewizji POLSAT.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

 

Komentarze