2022-11-21

Helena Chorzelska: Sytuacja na ostrzu noża w finale sezonu

0

Jako profilerka Dominika Sęk dołączyła do zespołu, pomagając w śledztwach swoją wiedzą i intuicją. Jak jej postać zmieniła się w jesiennej serii i jaką rolę odgrywa w jego dramatycznym finale? Opowiada o tym POLSAT.PL odtwarzająca tę rolę Helena Chorzelska. Finał 13. sezonu serialu „Gliniarze” we wtorek 22 listopada o godz. 17:00 w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Gra zespołowa
Dominika Sęk po raz pierwszy pojawiła się w 11. sezonie „Gliniarzy”. Jest profilerką, czyli osobą tworzącą charakterystykę przestępcy i jego sposób działania, aby ułatwić policji jego schwytanie. Od tej pory współpracuje ze wszystkimi parami śledczych. - Jej bystre spojrzenie pomogło w wielu sprawach. W 13. sezonie coraz częściej ich wspierała. Słucha swojej intuicji i empatii i zwykle ma rację - mówi Helena Chorzelska. Dodaje, że w tej serii pojawiają się też pozasłużbowe wątki z życia kobiety: kwitnie jej przyjaźń z Olgierdem, pomaga Krystianowi w jego prywatnych sprawach. Ale co będzie dalej? - Nie wiadomo, w jaką stronę to pójdzie, trzeba oglądać serial - zachęca aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Helena Chorzelska (@helenachorzelska)

Dramat w ostatnim odcinku
Losy jej postaci są niepewne, bo scenarzyści w finałowym odcinku serii przypisali jej kluczową rolę. - Dominika zostanie bardzo skrzywdzona przez swojego byłego pacjenta. To ogromne zaskoczenie, bo do tej pory jej bystry umysł i intuicja pomagały jej przejrzeć ludzi, wychwytywać kłamstwo, czytać między wierszami. Teraz musiało się nałożyć wiele czynników, aby doszło do aż tak groźnej sytuacji. Czujność profilerki jest osłabiona, bo nie wie, że mężczyzna przestał chodzić na terapię i brać leki. A zaczyna ją obserwować i… chyba więcej nie powiem - mówi tajemniczo Helena Chorzelska.

„Gliniarze” na ratunek
Sprawa zagrożenia Dominiki jednoczy wszystkich śledczych. - Sytuacja naprawdę będzie na ostrzu noża. Do ostatniej chwili i nie będzie wiadomo czy Dominika z tego wyjdzie. Nieoceniona będzie pomoc wszystkich par policjantów, ale przede wszystkim Krystiana i Olgierda - zdradza aktorka, prosząc widzów, aby trzymali kciuki za jej bohaterkę.

Finałowy odcinek 13. sezonu serialu „Gliniarze” 22 listopada o godz. 17:00 w Polsacie i dzień wcześniej na Polsat Box Go.

  

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze