2022-11-18

Katarzyna Dowbor: Bez Was tego programu by nie było!

0

Gospodyni „Nasz nowy dom” podsumowuje 19. sezon, czyli odcinki z jesieni 2022 roku. W kolejnej serii ekipa projektantów i budowlańców pomogła następnym rodzinom w potrzebie. Widzowie poznali historie doświadczonych przez los osób, obserwując przebieg i efekty metamorfoz domów i mieszkań. Cały zespół wyjątkowego programu Polsatu z całego serca podziękował wszystkim oglądającym.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Każda pomoc się liczy
Po finałowym odcinku 19. serii w mediach społecznościowych programu został opublikowany specjalny post. „To już wszystko w tym sezonie! Dziękujemy, że byliście z nami te kolejne 12 tygodni! Bez Was tego programu by nie było! Dziękujemy, że pomogliście pomagać!” - napisano, dodając ważne przesłanie. „Pamiętajcie, że choć nikt nie może pomóc wszystkim, to każdy może pomóc komuś”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Ludzie z misją
Również widzowie w komentarzach podziękowali ekipie. „Pani Kasiu, to było piękne 12 tygodni. Tyle serca, które wkładacie w każdy nowy dom. To zasługuje na największe uznanie”, „Program wyjątkowy tak jak ludzie, którzy czynią tyle dobra”, „Uczy pokory i każe choć przez chwilę przystanąć i zastanowić się, co w życiu jest ważne”, „Dajecie radość, nadzieję rodzinom, a w nas budujecie wiarę w człowieczeństwo”, „Dołączam się do podziękowań i z niecierpliwością będę czekać na kolejny sezon. Robicie fantastyczną robotę!” - piszą internauci.

Nowe wyzwania i zgłoszenia
Katarzyna Dowbor z zespołem zapowiedziała, że ekipy znów ruszają w Polskę remontować kolejne domy. Cały czas można sygnalizować, że ktoś potrzebuje takiego wsparcia, pisząc na adres nnd@polsat.pl. Wiadomości powinny zawierać zdjęcie domu. Zgłoś siebie lub rodzinę potrzebującą pomocy!

Komentarze