2022-11-06

Ewelina Ruckgaber: Finał przeszedł moje oczekiwania

0

Była uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o siedemnastej edycji show w specjalnym wideo. Gwiazda serialu „Gliniarze” w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go ocenia poziom finału, który miała okazję zobaczyć z widowni. Jak sama wspomina swoją przygodę z programem? Do których metamorfoz wraca i dlaczego?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Finał idealny
Ewelina Ruckgaber była obecna na nagraniach ostatniego odcinka siedemnastej edycji programu. - Rano, jak przyszłam, ktoś powiedział, że to jest najlepszy finał ze wszystkich edycji. Trudno się nie zgodzić - mówiła po zobaczeniu występów. - To, co wyczynili na tej scenie, przeszło moje oczekiwania - dodała. Zdobywczynią Złotej Twojej Twarzy została Kasia Wilk, a kolejne miejsca zajęli Katarzyna Polewany, Janusz Radek i Katarzyna Ucherska.

Być jak... Zenek Martyniuk
Czy aktorka wykorzystuje umiejętności zdobyte w 12. edycji programu w obecnej pracy? - Gram w serialu „Gliniarze” i zabraniają mi tam śpiewać. Muszę być Natalią Nowak, też tego nie rozumiem, wolałabym być Zenkiem Martyniukiem - żartuje, nucąc utwór zatytułowany „Przekorny los”. Zdradza także, że zdarza jej się odtwarzać powtórki z show. - Na imprezach zawsze wracamy do tych występów. Jak tylko ktoś się dowiaduje, że byłam w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to musi to zobaczyć - ujawnia.

Niezapomniane metamorfozy
Uczestniczka wcielała się m.in. w takich artystów jak: Grzegorz Skawiński, Shania Twain, Maciej Maleńczuk i Dan Reynolds. - Często wracam do Sam Brown - mówi aktorka. Wykonanie ballady „Stop” było nie lada wyzwaniem. - To był dla mnie najbardziej stresujący występ i wyszło całkiem nieźle. Mimo że ma niesamowitą skalę głosu, śpiewa wysoko, ja musiałam to zaniżyć, jestem dumna, że to się udało i wyszłam ze swojej strefy komfortu - tłumaczy.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 17, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w Telewizji POLSAT.

Komentarze