2022-11-04

Kasia Wilk o sukcesie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wideo!

0

Zwyciężczyni 17. edycji muzycznego show w rozmowie z POLSAT.PL. Kasia Wilk w finale zaśpiewała utwór „Hello” z repertuaru Adele i wygrała program. Jak komentuje ostatni występ i wybraną metamorfozę? Czego dowiedziała się o sobie podczas pracy nad wcześniejszymi wcieleniami? Jakie ma plany zawodowe na przyszłość? Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Nowe życie
- Przyznam, że nie byłam kompletnie gotowa na tę przygodę, ale otworzyłam się na świat - mówi Kasia Wilk po finale siedemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Piosenkarka, która wygrała program jako Adele, chętnie dzieli się wrażeniami z  prób i treningów. - Paru rzeczy się o sobie dowiedziałam. Na przykład tego, że jestem w stanie pracować non stop przez cztery miesiące. To była codzienne praca na zajęciach tanecznych i aktorskich - podkreśla.

Finałowa kreacja
W trakcie trwania programu Kasia Wilk zachwycała m.in. jako Stanisław Sojka, Missy Elliott, Rag'n'Bone Man, Sia i Ella Fitzgerald. - W finale chciałam być facetem, ale moje uwarunkowania fizyczne nie pozwalały mi na postacie, które wybrałabym - gwiazda tłumaczy, dlaczego ostatecznie zdecydowała się na brytyjską diwę Adele. - Zrobiłam to, co mogłam. Charakteryzacja jest kluczowa - dodaje. Ballada, którą wykonała to „Hello” z 2015 roku.

Stolica wykorzystana na maksa
Kasia Wilk, która na co dzień mieszka w Poznaniu, przeprowadziła się do stolicy na kilka miesięcy. Zadbała nie tylko o program, ale i karierę solową. - Pracowałam z producentami muzycznymi, wykorzystując moment, że jestem w Warszawie. Stworzyłam trzy nowe piosenki - zdradza gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Którą metamorfozę Kasia Wilk będzie wspominać najmilej? Dlaczego wzruszyła się w rozmowie z Maciejem Dowborem?

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 17, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w Telewizji POLSAT.

Komentarze