2022-11-02

Goście wielkiego finału 7. edycji programu „Hell's Kitchen”

Podczas ostatniego serwisu na sali ponownie plejada znakomitych postaci. W najgorętszej restauracji w Polsce piosenkarka Alicja Szemplińska, aktorzy Tomasz Skrzypniak i Dominik Rybiałek oraz muzycy zespołu BEMY. To nie wszystko, bo podczas ogłoszenia na żywo finałowego werdyktu w 7. edycji „Hell's Kitchen” w studiu także goście specjalni.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Utalentowana wokalistka
Alicja Szemplińska to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, a także zwyciężczyni muzycznych talent show. Jej debiutancki singiel „Prawie my” w 2019 roku pokrył się złotem. Artystka miała reprezentować Polskę na Eurowizji w 2020 roku, ale wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii Covid-19.

Szukając francuskich smaków
Na sali także muzycy zespołu BEMY, który tworzą pochodzący z Francji założyciele grupy - bracia Mattia i Elie Rosinscy. To finaliści szóstej edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music” i zdobywcy nagrody jurorów na festiwalu TOPtrendy 2014. Mają w dorobku wydany w 2016 roku album „Grizzlin’”.

Jeden z „Gliniarzy”
Tomasz Skrzypniak to kolejny aktor z obsady serialu „Gliniarze”, który postanowił odwiedzić „Hell's Kitchen”. Wcześniej dań przygotowanych przez uczestników próbowali Ewelina Ruckgaber, Charlotta Zielińska, Piotr Mróz i Aleksander Mackiewicz.

Trener z serialu „Pierwsza miłość”
Wśród gości także Domnik Rybiałek, który jest znany widzom Polsatu z serialu „Pierwsza miłość”. Wciela się w rolę Briana Kowalskiego, ekscentrycznego trenera personalnego prowadzącego cykl szkoleń w redakcji lifestylowej telewizji Fajna TV.

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat