2022-11-02

Beata Kozidrak w kulinarnym show Polsatu. Specjalny występ

Znana wokalistka gwiazdą wielkiego finału siódmej edycji „Hell’s Kitchen”. Prywatny koncert to jedna z nagród w ostatnim challenge’u sezonu. Z występu królowej polskiej sceny muzycznej cieszyli się Anna Anklewicz i Jarek Gruda, pomiędzy którymi rozegrała się rywalizacja o 100 tysięcy złotych oraz staż w jednej z restauracji szefa Mateusza Gesslera.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Najlepsi z najlepszych
Przez dziesięć tygodni rywalizacji uczestnicy 7. edycji „Hell’s Kitchen” przechodzili szkołę gotowania i przeżywali przygodę życia. Z czternastu kulinarnych pasjonatów w rywalizacji pozostała czwórka, ale miejsca w ostatniej odsłonie wielkiego finału są tylko dwa. W rywalizacji o nie przed ostatnim odcinkiem pozostali Anna Anklewicz, Hubert Jabłoński, Jarek Gruda i Kamil Krupicz. Dla widzów to gwarancja wielkich emocji, bo kucharze mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo!

Prywatny koncert na finał
Rywalizacja podzielona została na dwa etapy. Najpierw uczestnicy muszą przystąpić do blind testu. Kolejne zadanie to przygotowanie dowolnego dania głównego kuchni włoskiej. Nagroda w tym challenge’u to kolacja z długo niewidzianymi najbliższymi, a do tego prywatny koncert Beaty Kozidrak! Co z okazji finału kulinarnego show Polsatu przygotowała wokalistka grupy Bajm i artystka solowa, określana przez fanów mianem królowej polskiej sceny muzycznej?

Nagrody w 7. edycji „Hell’s Kitchen” to 100 tysięcy złotych oraz staż w jednej z restauracji szefa kuchni - Mateusza Gesslera.

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat