2022-11-01

Taki był finał „Dancing with the Stars”? Zobacz komentarze!

Janja Lesar, Sylwia Madeńska i Natalia Janoszek podsumowują rywalizację w tanecznym show Polsatu. Jak oceniają wydarzenia na parkiecie w ostatnim odcinku 13. sezonu „Dancing with the Stars”? Co mówią o swoim udziale w programie? W rozmowie po wielkim finale wskazują także, że zdobywcy Kryształowej Kuli, którymi zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, to nie jedyni bohaterowie edycji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Przygoda życia
- Spełniłam swoje marzenie - Natalia Janoszek nie kryje radości z udziału w programie, mimo tego, że odpadła w ćwierćfinale. Który taniec zapamięta najbardziej? - Rumba. Nie wiem, dlaczego stała się takim hitem, ale ten taniec był przełomowy - wspomina aktorka. Co mówi o występach finałowych par w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go?

  

Pozostał niedosyt
Sylwia Madeńska wystąpiła w parze z Krzysztofem Rutkowskim. Ich przygoda na parkiecie trwała zaledwie dwa odcinki. - Było bardzo dużo śmiechu. Troszkę mam niedosyt, bo uważam, że Krzysztof delikatnie mógłby podciągnąć swoje umiejętności - żartuje tancerka. W finale najbardziej podobał jej się freestyle obu par. - To takie pokazywanie osobowości - zauważa. Co ją jeszcze mówi o ostatnim odcinku?

  

Magia na scenie
Janja Lesar z czułością mówi o swoim partnerze z parkietu, z którym dotarła aż do półfinału. - Wiedzieliśmy od początku, że jest sympatyczny, ale nikt się nie spodziewał, że co tydzień będzie dziać się taka magia - ocenia, jak zaprezentował się w show Wiesław Nowobilski. - Jest wielkim bohaterem tej edycji i esencją tego programu - dodaje. Który finałowy występ wzruszył tancerkę?

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 13, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial