2022-11-01

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński dla POLSAT.PL. Wideo!

0

Najlepsza para 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” o zdobyciu Kryształowej Kuli. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński dzielą się wrażeniami po wielkim finale. Jak zapamiętają przygodę z programem? W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradzają także, dlaczego ich freestyle w ostatnim odcinku sezonu niósł wyjątkowe przesłanie dla wszystkich kobiet. Co jeszcze mówią zwycięzcy „Dancing with the Stars”? Zobacz wideo!

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Najlepsi z najlepszych
Zdobywcy nagrody głównej w trzynastym sezonie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie kryją wzruszenia i wielkich emocji po ostatecznym werdykcie. - Nie wystarczyłaby nasza ciężka praca, gdyby widzowie nam nie zaufali - mówi Ilona Krawczyńska. Wspomina także treningi ze swoim partnerem, który pomagał jej poznawać wszystkie style taneczne i detale kolejnych układów. - Robert ma bardzo intensywny charakter. Albo się go kocha, albo nienawidzi - żartuje współprowadząca program „Farma”.

Wyjątkowy freestyle
Ostatni finałowy występ pary był również przesłaniem dla płci pięknej. - Robert pozwolił mi wyrazić siebie, żeby ten przekaz był bardzo mój - mówi Ilona Krawczyńska o freestyle'u z ostatniego odcinka. - Widzę, jak bardzo kobiety nie wierzą w siebie i nie stawiają na pierwszym miejscu, bo przez całe życie skupiają się na kimś lub na czymś innym - dodaje, odnosząc się do rozmów z fankami w mediach społecznościowych. - Chodziło o to, żeby zaczęły się doceniać - kończy. - Mam nadzieję, że dostarczyliśmy tyle emocji, że każdy znalazł jakiś przekaz i cząstkę siebie w tym tańcu - dodał Robert Rowiński.

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 13, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

 

 

Komentarze