2022-10-26

„Pierwsza miłość” - odcinek 3485: Spontaniczny ślub

Marcin postanawia, że już najwyższy czas dokończyć z Emilką to, co przerwali kilka miesięcy temu. Gdy znajduje obrączki, jest wzruszony i otwarcie mówi, że dla niego wszystko jest wciąż aktualne. Natychmiast udają się do urzędu, żeby sprawdzić wolne terminy. Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia uda im się spełnić marzenie jeszcze tego samego dnia.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Zrozpaczona Anka prosi Martę o pomoc w sprawie Laury, która nie odstępuje córki na krok i nie daje jej normalnie żyć. Dobrze wie, że to z obawy o wyniki na uczelni, ale sytuacja jest coraz trudniejsza do zniesienia.

Kalina, która jest zmuszona po raz kolejny pracować z Sandrą, tym razem nie odpuszcza i otwarcie mówi jej co o niej myśli. Oskar wspiera ukochaną. Oboje okazują niezadowolenie z obrotu spraw i postanawiają nie odstępować rywalki na krok, aż do powrotu szefa. Ona natomiast próbuje udowodnić, że nie wróciła, aby knuć i że profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań.

Wenerski zaprasza Marysię na obiad. Okazuje się, że spędzają ten czas zupełnie inaczej, niż zaplanował.

Karol jest wściekły na decyzję Artura o ponownym zatrudnieniu Sandry w Weksler Development. Z tego powodu skraca pobyt w Abu Zabi i wraca do kraju, aby przedyskutować dalszy los wspólnika.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.