2022-10-18

„Gliniarze” - odcinek 740: Wyłudzenia na seksowne fotki

Nastolatka wychodzi ze szkoły, rozmawiając przez telefon. Nagle pojawia się za nią zamaskowany mężczyzna, który ją obezwładnia i ciągnie za róg. Tam przystawia jej do szyi nóż. Mówi jej, że nie jest już taka chętna, jak kiedyś. Ale grozi z naciskiem, że i tak dostanie od niej to, czego chce. Niebezpieczną sytuację spostrzega dwóch chłopaków, którzy płoszą napastnika i ratują dziewczynę.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Napadnięta zostaje uczennica prestiżowego warszawskiego liceum. Napastnik chce się zemścić, grozi nastolatce gwałtem. Podejrzenie pada na byłego chłopaka ofiary, z którym rozstała się kilka dni wcześniej. Detektywi odkrywają, że nastolatka prowadzi profil na portalu erotycznym, na którym wyłudza pieniądze od starszych mężczyzn. Dziewczyna twierdzi, że nigdy nie zakładała takiego profilu. Detektywi muszą dowiedzieć się, kto podszywa się pod uczennicę, narażając ją na poważne niebezpieczeństwo.
Niespodziewanie do Polski przylatuje Wojtek. Adam jest na niego wściekły. Tamten twierdzi, że przyleciał, ponieważ odnalazł miłość swojego życia, którą chce zabrać ze sobą do Irlandii.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.