2022-10-05

Michał Koterski i Mariusz Drężek w „Świat według Kiepskich”

0

Znani aktorzy ponownie w kultowej komediowej produkcji Polsatu. Michał Koterski i Mariusz Drężek wracają do legendarnego sitcomu w nowych epizodycznych rolach. Kogo grają w 582. odcinku zatytułowanym „Patoturystyka”? Jaki jest powód ich wizyty w najsłynniejszej wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4? „Świat według Kiepskich” w środę o godz. 21:35 w Polsacie.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Celebryta szukający patologii
Michał Koterski jest znany widzom Polsatu jako Henryk „Kaśka” Saniewski w serialu „Pierwsza miłość”, ale aktor ma w dorobku także wiele epizodycznych ról w produkcji „Świat według Kiepskich”. Występował już między innymi jako charakteryzator, rezerwista, instruktor aerobiku, pacjent czy... Śmierć. Tym razem pojawia się jako Celebryta, szukający mocnych wrażeń podczas obserwacji patologicznych zachowań mieszkańców kamienicy.

W nowej roli jako Milioner
Inną z postaci jest wcielający się w Milionera Mariusz Drężek, który także kolejny raz zawitał na plan serialu. Aktor wcześniej bawił widzów sitcomu jako dresiarz, ksiądz i Romek z serialu telewizyjnego. Popularność przyniosły mu między innymi role w produkcjach „Fala zbrodni” i „Samo życie”. Występował także gościnnie w serialach „Rodzina zastępcza”, „W rytmie serca”, czy „Przyjaciółki”.

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 582:

Świat według Kiepskich w środę o godz. 21:35 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze