2022-09-20

Beata Olga Kowalska w serialu „Świat według Kiepskich”

0

Znana aktorka teatralna i telewizyjna gościnnie w kultowym sitcomie. Grana przez nią postać trafia do słynnej kamienicy przy Ćwiartki 3/4, aby odmienić życie jej mieszkańców. Jej ekipa budowlana ma przeprowadzić „Remont za Friko”. W kogo dokładnie wciela się Beata Olga Kowalska i jak reagują na nią główni bohaterowie serialu? „Świat według Kiepskich” w środę o godz. 21:40 w Polsacie.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Kogo gra Beata Olga Kowalska?
W 580. odcinku kultowego serialu aktorka wciela się w postać prowadzącej telewizyjny program, w którym ekipa budowlana przeprowadza darmowe remonty. Grażyna Sambor ma bardzo wielu fanów, ale także i przeciwników. Jedno ze zgłoszeń sprawia, że razem ze swoimi pomocnikami pojawia się w kamienicy, w której mieszka rodzina Kiepskich...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Olga Kowalska (@beataolga)

Wszystko zaczęło się od teatru
Beata Olga Kowalska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Już na studiach zadebiutowała na deskach Teatru Nowego w Łodzi, gdzie otrzymała nagrodę za debiut i angaż. Tak rozpoczęła się jej wieloletnia przygoda z aktorstwem. Szerszej publiczności dała się poznać w serialach telewizyjnych: „Samo życie” „Ranczo”, „Klan”, „Plebania” i „Ojciec Mateusz”. Pracuje także jako lektorka i zajmuje się dubbingiem. Jest dwukrotną laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a jej hobby to śpiew. Wokalny talent prezentowała w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ósmej edycji dotarła do finału, w którym zajęła czwarte miejsce.

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 580:

Świat według Kiepskich w środę o godz. 21:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze