2022-10-04

Michał Wiśniewski zostanie ojcem. „Znowu to zrobiliśmy!”

Juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ogłosił radosną nowinę w mediach społecznościowych. Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się dziecka. Para, która pobrała się w marcu 2020 roku, wychowuje wspólnie syna Falco Amadeusza. Dla lidera formacji Ich Troje będzie to szósta pociecha. Zobacz zdjęcie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Nowy rozdział
Michał Wiśniewski we wrześniu 2022 roku obchodził 50. urodziny. Wraz z małżonką Polą postanowił połączyć te obchody z długo odkładanym weselem. Powodem odwołania uroczystości w marcu 2020 roku była pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane. Teraz na w końcu na wielkiej imprezie mogli bawić się najbliżsi lidera Ich Troje i jego ukochanej. Na fotkach z wydarzenia część internautów zauważyła jednak coś szczególnego...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Dobra nowina
Niedługo po weselu w mediach społecznościowych pary pojawiło się zdjęcie ich wspólnego syna Falco Amadeusza, trzymającego pozytywny test ciążowy! Dla Michała Wiśniewskiego będzie to już szósta pociecha. Fani są zachwyceni wieściami: „Dużo zdrówka”, „Cudowności dla was”, „Gratulacje” - piszą w komentarzach. Przyłączamy się do życzeń wszystkiego najlepszego!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.