2022-10-03

Doda bez żadnych zahamowań. „Pozwoliła nagrywać wszystko”

Reżyser i producent zdradzają kulisy produkcji randkowego show Doroty Rabczewskiej. Michał Majak i Pascal Litwin przyznają, że w trakcie realizacji mieli z gwiazdą nietypową dla innych produkcji telewizyjnych umowę dotyczącą doboru materiałów do emisji. Jaką? O tym opowiadają w rozmowie z POLSAT.PL „Doda. 12 kroków do miłości” w sobotę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Klęska urodzaju
Realizacja programu z gwiazdą takiego formatu jak Dorota Rabczewska to jak mówią twórcy trudna próba, ze względu na utrzymanie go w tajemnicy, dopasowanie się do jej kalendarza, ale też z powodu... nadmiaru ciekawych nagrań. - To oczywiście było wyzwanie, bo Doda, jak to się mówi w slangu telewizyjnym, jest samograjem, więc mieliśmy bardzo dużo materiału - potwierdza producent kreatywny Pascal Litwin. Selekcję ułatwiała umowa, jaką twórcy programu mieli z gwiazdą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez pascal litwin (@pascallitwin)

Prawo veta Dody
Reżyser Michał Majak w rozmowie w POLSAT.PL zdradza kulisy tego porozumienia. - To była bardzo specyficzna sytuacja. Myślę, że rzadko spotykana w programach telewizyjnych. Mieliśmy układ z Dodą, że ona daje nam wszystko, nie stopuje się, nie mówi „o tym nie będę rozmawiać, tego nie zrobię”. Mieliśmy partnerską umowę, że nagrywamy wszystko, ale ona później zobaczy gotowe odcinki i w razie czego będzie mogła coś wyciąć - wyjaśnia.

Życie przed kamerami
Takie ustalenia zabezpieczają prywatność gwiazdy. - Bo to jest działanie na żywym organizmie - podkreśla reżyser. - Rozmawiamy o jej uczuciach, jej emocjach o jej życiu, o jej rodzinie, o wszystkim. Więc w związku z tym, że pozwoliła nam nagrywać wszystko, miała prawo później zdecydować, czego nie dajemy. Przy czym nie wycięła nic! - zaznacza Michał Majak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M I C H A Ł M A J A K (@michal_majak_)

Cała prawda o Dodzie
Zdaniem Pascala Litwina zgodność wizji gwiazdy i twórców oznacza, że obaj w krótkim czasie zdążyli ją dobrze poznać i wiedzieli, jak ona chce pokazać siebie w tej produkcji. - Bo na temat Dody krąży wiele różnych stereotypów, a moim zdaniem ten program obnaża wiele z nich i pokazuje prawdziwą Dodę -  mówi z dumą.

Wyznania w programie

Dorota Rabczewska bez cenzury mówiła już o przemocy w jej byłych związkach, o myślach samobójczych, osłoniła swoje prawdziwe oblicze. Między innymi ujawnia także kulisy oskarżeń o przestępstwa jej byłych partnerów. - Ja wszystkie moje problemy z prawem mam przez facetów! Ja nie zniosę psychicznie policji w domu, spotkań na prokuraturze - opowiada psychologowi. Więcej o tym w piątym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości”.

  

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat