2022-09-30

„Pierwsza miłość” - odcinek 3467: Akcja i transakcja

0

Dominika i jej ukochany zostają brutalnie obudzeni w ich pokoju hotelowym przez nagły nalot grupy uzbrojonych mężczyzn. Hiszpańska policja wyprowadza mężczyznę w kajdankach. Oszołomiona bliźniaczka w pośpiechu pakuje swoje rzeczy i wychodzi. Postawiona pod ścianą zamierza zrobić coś, co wyplącze ją z kolejnej skomplikowanej sytuacji.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Marysia i Wenerski rozkoszują się wspólnym śniadaniem po romantycznej nocy. Odwiedza ich Laura, która chce pojechać do Wadlewa. Cieszy się, że udało się zatrudnić Wowę w fabryce u Emilki. Wenerski zabiera ich swoim samochodem.

Janek nie wie, jak podejść do realizacji powierzonego mu nowego programu telewizyjnego. Boi się, że można w nim łatwo zranić i w prześmiewczy sposób ukazać ciężko pracujących ludzi na wsi. Nie chce do tego dopuścić. Wraz z Baśką próbują coś wymyślić.

Ewa informuje Marysię o dokumencie, który Michał przygotował jeszcze przed postrzałem. Zawarł w nim życzenie, którego jego była partnerka wcale się nie spodziewała. Julka potajemnie odwiedza go po lekcjach i liczy, że da jej jakiś znak życia.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze